«Цікаво, цікаво… Невже така халепа у Ісаєнко з НАУ?

«Цікаво, цікаво…

Невже така халепа?

Це серйозні факти. Зверну увагу на 2 обставини:

1. В.Іаєнко,ймовірно, оформлений в НАПНУ за сумісництвом — це може бути формальною підставою для його участі в такій «одноразовій» раді. (Принагідно хочу висловити своє захоплення тими висотами-вершинами яких досягає з дозволу сказати пед.наука — не вистачає навіть спеціальностей в існуючих спецрадах!!! Розривають горизонти науки в усіх смислах).

2. А от стосовно наукових публікацій за спеціальністю захисту — це «нокаут». Тут і фальсифікація, і академічна доброчесність, і моральність члена ради. Якщо це достовірна інформація, то це не просто репутаційні втрати Ісаєнка, це наша ганьба!»

https://www.facebook.com

НАУ Ісаєнко фальсіфікація

 

Недолугий та токсичний в.о. ректора НАУ В.Ісаєнко

Складається враження, що Міносвіти в особі першого заступника міністра В.Ковтунця свідомо і добровільно створює і собі проблеми, пов’язані зі своїм фаворитом, недолугим та токсичним в.о. ректора НАУ В.Ісаєнком, і проблеми міністру освіти Л.Гриневич, як керівнику, яка відповідає за все, що коїться в галузі…

З подачі В.Ковтунця Ісаєнкові можна абсолютно все: і корпуси розвалювати під будівництво висоток, і пілотів без ліцензії готувати, і гроші колективу тринькати у тривалих закордонних відрядженнях, і літаки вдвічі дорожче купувати, і навіть не звітувати за рік своєї діяльності на посаді. Так-так. Єдиний керівник вишу в Україні, якому дозволена така розкіш. Бо Ковтунець прикриє. Ця парочка загалом потребує пильної уваги психіатра.

А Ісаєнко продовжує всюди лізти. В кожну шпаринку, в кожен тендер, у кожну премію, в кожну закупку, в кожну реорганізацію, в комісію… і навіть у, здавалося б, дрібничку для такого «великого керівника» — пересічний захист дисертації. Бо там також можна поживитися, хоча б перекусити і випити «на халяву».

У своєму жлобському нестриманні Ісаєнко набагато обігнав свого підприємливого патрона Ковтунця. Але в цьому випадку він підставив не тільки його, міністерство, самого себе, але й ні в чому не винну здобувачку наукового ступеня доктора педагогічних наук Любов Петрівну Вішнікіну.

Та про все по-порядку. 28 грудня 2017 року МОН видає наказ 1714 «Про затвердження рішень атестаційної колегії міністерства щодо діяльності спеціалізованих вчених рад від 12 грудня 2017 року»

https://mon.gov.ua

У наказі у пункті 2 утворено спеціалізовану вчену раду Д 26.452.05 Інституту педагогіки НАПН України для проведення разового захисту дисертації Вішнікіної Любові Петрівни на здобуття наукового ступеня доктора педагогічних наук за спеціальністю 13.00.02 «Теорія та методика навчання (географія)», затвердивши її у складі згідно з Додатком 2.

Відкриваємо додаток і бачимо до болі знайоме прізвище В.Ісаєнка.

viber image1

Спробуємо зрозуміти логіку присутності «спеціаліста з глистознавства» серед фахівців зі спеціальності 13.00.02 – «теорія та методика навчання (географія)».

«Регалії» В.Ісаєнка зазначені так: доктор біологічних наук, провідний науковий співробітник, Інститут педагогіки НАПН України, спеціальність 13.00.02 – теорія та методика навчання (географія). Може то не той Ісаєнко, що випадково в НАУ приземлився? Та ніби той самий. Тільки основне місце роботи вказав невірно. Збрехав. А може, коли відбудеться захист, він вже програє вибори і десантується в академію педнаук? Хороший хід, правильний. Але наказ датовано груднем 2017 року. Значить Ісаєнко збрехав.

НАУ Ісаєнко фальсіфікація

Але з якого дива Ісаєнко позиціонує себе спеціалістом з 13.00.02? Може наукових праць має багато з педагогіки та методики географії? Відкриваємо і дивимося на «науковий доробок» Ісаєнка. «Екологія, авіація і космос», яку писав Г.Франчук і до якого «примазався» Ісаєнко, ну ще прилаштувався з «молодою командою» до Г.Білявського у «Стратегії сталого розвитку». Та й усе. Але і воно не дотичне ні до географії, ні до методики. Та й опубліковані понад три роки тому. Ну хіба дві подорожі до ІКАО вказав. Чим не географія?  https://scholar.google.com.ua/citations?hl=ru&user=eF9wJ-MAAAAJ&view_op=list_works&sortby=pubdate

Таким чином, участь Ісаєнка у разовій спецраді не підтверджена ні профілем його роботи, ні працями зі спеціальності 13.00.02, ні його дисертацією,  та й основне місце роботи Ісаєнко вказав невірно. Знову збрехав! А Ковтунець прикрив.

viber image2

Але хіба то проблема для випускника Інституту харчових технологій та кандидата наук за спеціальністю «Технологія бродільних виробництв»? Аналіз його «звитяжної наукової» біографії від інженера Ічнянського спиртзаводу, з якого втік в армію, бо «хімічив» зі спиртом, через аспірантуру за профілем «броділки», потім через «хлібну» посаду в міносвіти, звідки погнали за корупційний скандал, далі кар’єра в НАУ, яка також закінчилася вигнанням з ганьбою, потім «скромне» відмивання коштів в педуніверситеті Драгоманова. А потім «джек-пот» від Ковтунця – в.о. ректора університету, що колись виплюнув Ісаєнка як непотріб.

Аферисти, як і шизофреніки, завжди примірюють на себе різні професії, бачать себе в різних іпостасях. Як, наприклад, Ісаєнко. Він – педагог, авіатор, біолог, еколог, географ, методист, артист, бродільщик в одній особі. Красується нарцис у формі, у дорогих костюмах, смокінгу. Велика кількість образів свідчить про реальні проблеми з психікою. Але все заради наживи.