«Команда Ісаєнка» понесла перші втрати, а разом з ними отримує неприємні сигнали про рівень своєї популярності в колективі НАУ

Вибори, вибори, кандидати пі…ри!

Ні. Мова не про химиць, гудманянів чи інших євроорієнтованих (в хорошому розумінні цього слова) холуїв Ісаєнка. Мова про перші результати, так би мовити, «природного відбору» делегатів для голосування на виборах ректора. «Команда Ісаєнка» понесла перші втрати, а разом з ними отримує неприємні сигнали про рівень своєї популярності в колективі.

Нагадаємо, що за право голосувати на виборах ректора боролися не науково-педагогічні працівники. В одному з підрозділів адміністративно-господарської частини свої кандидатури пропонували «проректори» Шульга і Чепіженко. І успішно … пролетіли. Як «настоящі фанери»! Тільки не над Парижем чи Вануату, а в багатостраждальному першому корпусі.

Почесне право голосувати у цьому підрозділі виборювали 42 особи. А потрібно було обрати лише 30. Здавалося б, шансів для цілих «проректорів» предостатньо. Ан ні!

Не захотіли спрацьовані руки прибиральниць та інших співробітників поставити «галочку» навпроти прізвищ цих «освітніх діячів». Надто багато гі…на, чи то пак відходів після них довелося за ці роки прибрати.

Не будуть Шульга і Чепіженко підтримувати Ісаєнка на виборах, навіть в кабінку не зайдуть і в урну папірця не вкинуть. Хіба що не в тій кабінці замкнуться, і не в ту урну використаним папірцем поцілять.

312312

За що ж так не люблять цих «менеджерів» в колективі?

З Шульгою все зрозуміло. Сумськими прокурорами йому давно заброньовано почесне місце біля «параші» за кримінальні злочини. І тільки злодійська рука таких же уголовників ісаєнків тримає «бесполєзного» для колективу Шульгу в кріслі проректора і виплачує йому кругленькі 70 з гаком тисяч щомісяця. За що? За «видатні успіхи» у складі збірної команди НАУ з більярду! За те, що ніде не ставить свого підпису, за десятки звільнених співробітників, за амурні пригоди з численними помічницями, за закордонні безрезультативні вояжі…

А от Чепіженко – нова «зірка» в колективі. Чого ж відвернулися від цієї «собачки Павлової»? Давайте проаналізуємо.

По-перше – зрадив свого наставника В.Харченка, якого використовував протягом багатьох років, а потім відвернувся від «токсичного» проректора з науки. Сахається від Харченка Чепіженко. Бо знає Петрович багато. Наприклад як тесть докторську йому зліпив, а Харченко через спецраду проштовхнув і зробив ще олного доктора наук.

По-друге – за незаконне захоплення крісла голови вченої ради університету. Не зважив на те, що голосів отримав лише 25% від необхідних 50%+1. Не помітив такої «дрібнички». Друг Гудманян оголосив його обраним, та й кінці у воду.

По-третє. Не на один мільйон гривень понапідписував своєму ще одному другові – Кочергіну – актів про виконання неіснуючих робіт і поклав до кишені відкатні преміальні. Поживився на оборудках, запасся жирком. Тепер можна і з учорашніми керівниками, до яких ще недавно заходив червоніючи, по-хамськи спілкуватися.

По-четверте. Ну не люблять у воюючій країні дезертирів. Прикрився «полковник» Чепіженко «особистою участю у розробках безпілотних літальних апаратів» для ЗСУ. Закосив від армії.

Але, по-п’яте. Щороку цей «засекречений конструктор» їздить на кілька місяців до окупованого Криму, не зважаючи ні на відповідний допуск, ні на рекомендації Уряду утримуватися від таких поїздок. Навіть до близьких родичів.

По-шосте. Проректору з міжнародного співробітництва личило б знати хоча б одну європейську мову. Але то не для Чепіженка! Він вважає, що російської йому достатньо. Мабуть, туди й орієнтується. Отримав посаду за зраду і юзає її повним ходом. Хто зна, чи довго в кріслі втримається?

Ну і по-сьоме. Найцікавіше! З таким бекграундом Чепіженко намилився обиратися ректором Національного авіаційного університету!

Пішов до міністерства подавати документи один раз – відмовили через брак стажу. Пішов удруге з додатковими довідками – відмовили вдруге. Приміряв, бачите, на себе роль «третьої сили».

Ну куди ж йому лізти в ректори, якщо у первинній групі адміністративного персоналу йому відмовили навіть бути делегатом?

Але до Чепіженка ми ще повернемося. Це лише перший, пробний камінчик в його самовільно захоплений городець!

Шульга і Чепіженко – приготуватися на вихід! Бажано з речами!

Вибори, вибори, кандидати пі…ри!