Я завжди знав, що найбільші корупціонери, то…

Белоусов Юрий
Юрий Белоусов
Я завжди знав, що найбільші корупціонери, то вчителі та лікарі…

Прокуратура Львівської області як спеціально уповноважений суб’єкт у сфері протидії корупції забезпечила участь у розгляді судом протоколів про вчинення адміністративних правопорушень, пов’язаних із корупцією. Ректора Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій ім.С.З.Гжицького притягували до відповідальності у зв’язку з конфліктом інтересів, про який він не повідомив свого безпосереднього керівника, під час укладення цивільно-правової угоди зі своєю дружиною щодо проведення в університеті курсу лекцій

Комментарии
Юрий Белоусов
Юрий Белоусов — Какой вы сегодня громкий!
Пусть слышат все. Я привык говорить то,
что я думаю, не таясь.
— Да? И давно?
— Три месяца.
Два месяца и десять,
сегодня уже одиннадцать дней.
Правосудие должно быть гласным.
Я бы даже сказал — громогласным.
— А… Так вы?
— Нет.
Да.
Я не судья. Но я судья.
Дорогая Изольда Тихоновна,
я избран председателем
товарищеского суда нашего ЖЕКа.

Mykola Senko
Mykola Senko А хто є безпосереднім керівником ректора університету?
Юрий Белоусов
 Юрий Белоусов Контракт укладає із міністерством
Юрий Белоусов Підтверджений першою та апеляційною інстанціями. А не притягнули до адмінвідповідальності лише через сплив давності притягнення :-)

Юрий Белоусов
Юрий Белоусов Але прокуратура не зупинилася і звернулася до міністерства з вимогою притягнути ректора до дисциплінарної відповідальності.

Николай Недилько
Николай Недилько Юрий Белоусов двічі не карають за одне і теж)

Юрий Белоусов
Юрий Белоусов Адмінка+дисциплінарка — не вважатимуться подвійним покаранням за одне порушення

Юрий Белоусов
Юрий Белоусов Не думаю

Николай Недилько
Николай Недилько Конституція говорить: Стаття «61. Ніхто не може бути двічі притягнений до юридичної відповідальності одного виду за одне й те саме правопорушення.
Юридична відповідальність особи має індивідуальний характер.» Рішення КСУ по цій статті не має, сталої судової практики теж… Можна боротися)

Юрий Белоусов
Юрий Белоусов Одного виду :-)

Николай Недилько
Николай Недилько Юрий Белоусов просто треба довести, що це один «вид») включаємо фантазію) ніде юридично на законодавчому рівні види відповідальності особи не систематизовані та не закріплені.

Юрий Белоусов
Юрий Белоусов Якщо адміністративна та кримінальна відповідальність, цивільно-правова та матеріальна мають спільну природу, то дисциплінарна взагалі стоїть окремо

Halyna Berehova
Halyna Berehova Ну то Ви дарма так, зокрема не можна всіх під одну гребінку… Простим смертним учителям не дано ТАК збагатити свою сім’ю… як ректору чи директору. А от тим, хто владен, — інша справа.

Юрий Белоусов ответил · 11 ответов · 7 ч
Александр Кипаренко
Александр Кипаренко Я добавляю сюди——————————суддя Іщук І.О. Окружний адміністративний суд міста Кєва порушує Закон України посилаючись на п.4 ч.1 стаття 157 КАСУ , яка голосить :-Якщо постанова чи ухвала суду, що набрали законної сили, стосуються лише частини спору, який є предметом розгляду в суді, тоді суд закриває провадження у справі в цій частині, а щодо іншої частини — продовжує розгляд. Порушує Закон України :-Пленум Верховного Суду України від 06 листопада 1992 року № 9 « Про практику розгляду судами трудових спорів »пункт № 19 . =====================================https://youtu.be/ZnakFjTnqcQM2U00029

M2U00029

YOUTUBE.COM

Юрий Белоусов
Юрий Белоусов Мама під час розгляду справи в суді постійно скаржилася, що вона не чує суддю, але нічого не можу йому сказати. При цьому суддя навіть попереджав її про притягнення її до відповідальності за неповагу до суду