Покарання одного лише хабарника Харченка, «радників», аж ніяк не означатиме, що безпринципні люди Шульга В.П. і Майснер А.В. можуть залишитися на посадах в НАУ

Майснер Шульга ХарченкоЧому професорська посада в НАУ коштує 170 тис євро

Історія з величезним хабарем для в.о. ректора Національного авіаційного університету свідчить про бажання Шульги В.П. та Майснера А.В.  прихопити чималий «куш».

Мабуть, п’ятнична історія зі спійманим на гарячому т.в.о. ректора Національного авіаційного університету Володимиром Харченком виглядала б пересічною подією, якби не розмір хабара. Як повідомляє НАБУ, голова вишу вже отримав через посередника частину суми у розмірі близько 3 мільйонів гривень (100 тис євро) за підписання наказу про поновлення на посаді в НАУ одного з професорів. Окрім того, він вимагав 5 млн грн та додатково 50 тис. доларів США «за подальше невчинення перешкод у поновленні на посадах за рішенням суду колишніх працівників університету та підписання наказів про їхнє призначення».

Мова йде про шалені кошти, які, по суті, невеликі, якщо поділити між Шульгою В.П., Майснером А.В. та Харченком В.П. і Крижанівським. Тим паче, що цифру 3 мільони успішно пройшов сам Шульга В.П., коли вимагав його за призначення на посаду.

Тут треба розуміти, що даний виш у Солом’янському районі столиці є ласим шматком землі для шахраїв — Шульги В.П. та Майснера. За підрахунками місцевих активістів, в цьому році вони обклали «податком» всіх і вся, що  означає отримання доходів у розмірі десятків мільйонів доларів.

Технологія вже давно апробована Шульгою у якості губернатора Сумської області та Майснером під час скандальної діяльності на держслужбі. Ще одна схема — земля виділялась під гуртожиток, а потім будується «висотка». І всі задоволені. Звісно, окрім студентів…

 

Отже, у справі хабарів в НАУ важливо не лише, хто брав хабар, а ще й хто спонукав до нього, хто радив! А радники — Шульга В.П. і  Майснер А.В. відомі всій країні.

Покарання одного лише хабарника Харченка та його «радників», аж ніяк не означатиме, що безпринципні люди Шульга В.П. і Майснер А.В. можуть залишитися на посадах в НАУ.

http://non-speak.org/