Аферист Майснер та … електронні декларації велика сила!

Майснер Isayenko Шульга НАУ 68x502

Аферист Майснер б’є рекорди по зарплаті!

Усе таки електронні декларації велика сила! Реформа, яка потрібні Україні та її громадянам. Яких тільки див не надивиться спрацьований український люд! Міністри і їх заступники, депутати та помічники, дружини, коханки та співмешканки (ці). Люди в погонах і цивільному, керівники держпідприємств і бізнесу на бюджеті. І у кожного мільйони, мільйони, мільйони. Будинки, дачі, автомобілі, годинники, картини, рахунки, фірми, готівка. Не один бюджет держави може зрівнятися зі статками високопосадовців, які ніби й недавно до влади прийшли, а встигли заробити і собі і дітям.

Але про них ще буде багато сказано. Будуть перевірки, які може до чогось й призведуть. Побачимо. А от про ділків калібром поменше хотілося б сказати.

nau-kharchenko-maysner-shulga-092016-2

Нещодавно оприлюднив свою декларацію дехто Майснер, Андрій Васильович, проректор Національного авіаційного університету з вересня 2015 року. До університету був безробітним майже 4 роки, до того підвизався біля Артема Пшонки штатним помічником. Потім харчувався біля Олександра Бадрудінова, який ставився до нього як до сина, і завів до університету. Голого-босого, але дуже активного.

І от в кінці березня 2017 року згідно законодавства Андрій Майснер оприлюднив декларацію про свої доходи. https://declarations.com.ua/declaration/nacp_9916f405-82d1-4fe4-a53f-6d9f478f8537

Цифри краще сприймати сидячи!

За 2016 рік Майснер задекларував:

  1. Автомобіль Ауді А7, придбану у вересні 2016 року та автомобіль Ауді Q5 для дружини (придбаний у грудні 2015 року, коли вже працював першим проректором).
  2. Корпоративні права на кілька фірм, які в попередніх деклараціях (як кандидата в депутати) не виявляли ознак життя.
  3. Заробітна плата – 678984 грн. 2051 грн. на фірмі «Проспектс Україна», а також 148000 від відчуження майна.
  4. Готівки 26350 дол. США Майснер, а також 27400 дол. США у дружини.
  5. На рахунках у банках. 88187 грн. в Укргазбанку, який Майснер заводив в університет. 20138 грн. в ОТП банку.34736 грн. в Ощадбанку, який також зайшов в університет завдяки Майснеру. 7985 грн. у Приватбанку, який заходив в університет через Андрія Васильовича, який до сьогодні відповідає за фінанси.

Навіть не вдаючись в деталі придбання Майснером нерухомості за звітний період, можна впевнено констатувати, що Майснер Андрій Васильович, проректор з фінансів Національного авіаційного університету, за 2016 рік тільки офіційно роздягнув університет на майже 830 тисяч гривень та 54000 доларів США.

І це при тому, що до працевлаштування в університеті не мав досвіду роботи у вищій школі, не має ні наукового ступеня, ні вченого звання. Для порівняння, зарплата визнаного авторитета Михайла Згуровського, ректора КПІ, академіка становить 525895 грн.

Ай да Майснер! Квіт і Гриневич мали б порадіти за свого протеже. А от колектив університету навряд чи порадіє. Утримувати такого пройдисвіта дуже дорого.

У ФБ «заслужений ветеран» першої антирейдерської війни понижений і принижений «проректор» Майснер потішив освітянську спільноту «глибокими» роздумами про Гриневич

 
Про «математика» Майснера, «освітню реформу» та даму Лайку. Днями у соцмережі Фейсбук «заслужений ветеран» першої антирейдерської війни понижений і принижений …

Майснер з НАУ пакує чемодани

 
Майснер пакує чемодани. Заява Президента України про наведення порядку з випадками подвійного громадянства не на жарт схвилювала осіб, які окрім …