Аферист Майснер з НАУ б’є рекорди по зарплаті!

nau-kharchenko-maysner-shulga-092016-2

Аферист Майснер б’є рекорди по зарплаті!

Усе таки електронні декларації велика сила! Реформа, яка потрібні Україні та її громадянам. Яких тільки див не надивиться спрацьований український люд! Міністри і їх заступники, депутати та помічники, дружини, коханки та співмешканки (ці). Люди в погонах і цивільному, керівники держпідприємств і бізнесу на бюджеті. І у кожного мільйони, мільйони, мільйони. Будинки, дачі, автомобілі, годинники, картини, рахунки, фірми, готівка. Не один бюджет держави може зрівнятися зі статками високопосадовців, які ніби й недавно до влади прийшли, а встигли заробити і собі і дітям.

Але про них ще буде багато сказано. Будуть перевірки, які може до чогось й призведуть. Побачимо. А от про ділків калібром поменше хотілося б сказати.

Нещодавно оприлюднив свою декларацію дехто Майснер, Андрій Васильович, проректор Національного авіаційного університету з вересня 2015 року. До університету був безробітним майже 4 роки, до того підвизався біля Артема Пшонки штатним помічником. Потім харчувався біля Олександра Бадрудінова, який ставився до нього як до сина, і завів до університету. Голого-босого, але дуже активного.

І от в кінці березня 2017 року згідно законодавства Андрій Майснер оприлюднив декларацію про свої доходи. https://declarations.com.ua/declaration/nacp_9916f405-82d1-4fe4-a53f-6d9f478f8537

Цифри краще сприймати сидячи!

За 2016 рік Майснер задекларував:

  1. Автомобіль Ауді А7, придбану у вересні 2016 року та автомобіль Ауді Q5 для дружини (придбаний у грудні 2015 року, коли вже працював першим проректором).
  2. Корпоративні права на кілька фірм, які в попередніх деклараціях (як кандидата в депутати) не виявляли ознак життя.
  3. Заробітна плата – 678984 грн. 2051 грн. на фірмі «Проспектс Україна», а також 148000 від відчуження майна.
  4. Готівки 26350 дол. США Майснер, а також 27400 дол. США у дружини.
  5. На рахунках у банках. 88187 грн. в Укргазбанку, який Майснер заводив в університет. 20138 грн. в ОТП банку.34736 грн. в Ощадбанку, який також зайшов в університет завдяки Майснеру. 7985 грн. у Приватбанку, який заходив в університет через Андрія Васильовича, який до сьогодні відповідає за фінанси.

Навіть не вдаючись в деталі придбання Майснером нерухомості за звітний період, можна впевнено констатувати, що Майснер Андрій Васильович, проректор з фінансів Національного авіаційного університету, за 2016 рік тільки офіційно роздягнув університет на майже 830 тисяч гривень та 54000 доларів США.

І це при тому, що до працевлаштування в університеті не мав досвіду роботи у вищій школі, не має ні наукового ступеня, ні вченого звання. Для порівняння, зарплата визнаного авторитета Михайла Згуровського, ректора КПІ, академіка становить 525895 грн.

Ай да Майснер! Квіт і Гриневич мали б порадіти за свого протеже. А от колектив університету навряд чи порадіє. Утримувати такого пройдисвіта дуже дорого.

У ФБ «заслужений ветеран» першої антирейдерської війни понижений і принижений «проректор» Майснер потішив освітянську спільноту «глибокими» роздумами про Гриневич

 
Про «математика» Майснера, «освітню реформу» та даму Лайку. Днями у соцмережі Фейсбук «заслужений ветеран» першої антирейдерської війни понижений і принижений …
Майснер з НАУ пакує чемодани

 
Майснер пакує чемодани. Заява Президента України про наведення порядку з випадками подвійного громадянства не на жарт схвилювала осіб, які окрім …