Це той самий дебіл Майснер, якого старанями екс-міністра Квіта посадовили на крісло «першого проректора з адміністрування» ?

ГРИНЕВИЧ ЯК НАДІЙНА «КРИША» МАЙСНЕРІВ

img_3697

Надибав нещодавно ось такий пост «видатного юриста сучасності» Андрія Майснера. Це той самий Майснер, якого стараннями екс-міністра Квіта посадовили на крісло «першого проректора з адміністрування» Національного авіаційного університету. Без досвіду роботи у вищій школі, без наукового ступеня, вченого звання, з довгим неприємним шлейфом від попередньої діяльності.

Пригадую як він, навіжений, бігав коридорами першого корпусу і, звертаючись до незаконно звільнених, бризгав слиною: «Ви звільнені, ви безробітні!» Це був час бєспрєдєльного шабашу Квіта-Бадрудінова-Майснера. Таке могло відбутися лише в нашій країні, де Закон один, але не для всіх, де панує вседозволеність, де узаконений ідіотизм, а керівниками великих колективів призначають осіб зі спадковими психічними хворобами. Це наша дійсність, в якій доводиться жити. Який стан правової культури в країні, такі і рішення…», — підкреслював у тій публікації А.Майснер.

Пройшов рік. Усі звільнені виграли суди по двох незаконних звільненнях. Порушено добрий десяток кримінальних проваджень. НАБУ займається двічі призначеним Квітом хабарником, цікавиться чому поліція не задушила беззаконня в самому зародку і не розслідує обставини рейдерського захоплення університету, хоча мала для цього всі підстави.

Міністр освіти Гриневич, виставивши на посміховисько призначену нею Комісію, активно стала на захист «управлінців нової генерації», типу Майснера, який до сьогодні керує колективом та несамовито топить його рейтинг, але вже в парі з п’ятим за рік виконуючим обов’язки.

А попутно ще й ліпить чужими руками для себе дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук. У міністерстві зараз модно чужим інтелектуальним коштом отримувати ступені та звання.

Тому і кришують собі подібних. Ворон ворону…

maysner-a-v

fb-ua.com

Чому є підстави вважати, що саме в.о. ректора Ісаєнко і рейдер Кочергін організували той березневий післямайданний напад на НАУ?

ЧОМУ Є ПІДСТАВИ ВВАЖАТИ, ЩО САМЕ В.О. РЕКТОРА ІСАЄНКО І РЕЙДЕР КОЧЕРГІН ОРГАНІЗУВАЛИ ТОЙ БЕРЕЗНЕВИЙ ПІСЛЯМАЙДАННИЙ НАПАД НА НАУ?

А ларчик просто відкривався, або Три спроби Ісаєнка «порулити» університетом. Нещодавно новий в.о. ректора призначив спочатку своїм помічником, потім головним …