Чергова афера Ісаєнка, спрямована проти викладачів та співробітників НАУ!

Усе сильніше стискаються руки Ісаєнка на горлі викладачів корпусу №7, де розташований НН Інститут міжнародних відносин. З весни Ісаєнку заважав корпус головного механіка, який він розвалив, щоб зручніше було будувати будинок його патрону Д.Андрієвському. Він його розвалив. Потім йому заважав садочок – він зрізав дерева. Не могла проїхати вантажна техніка до будівництва – зруйнував дорогу, якою користувалися викладачі та студенти.

1

Тепер Ісаєнко задумав зробити ще одну пакость. Ну зовсім як старуха Шапокляк, але фарбована в рижий колір. Він видав наказ, що на території корпусу№7, де викладачі зазвичай ставлять свої авто, буде зроблена платна парковка. Тобто, викладачі зобов’язані будуть платити за те, що вважається елементарним сервісом, зручністю, за що вони ніколи не платили.

Це ще одна «перемога» покидьків, які захопили університет. У Ісаєнка іншого виходу, ніж обкладати новими податками викладачів та співробітників, просто немає. Його велику армію охоронців, помічників, водіїв, радників, лапутьків, рєзніків і прочая, прочая, треба кормити, давати високу зарплату. А звідки брати на це гроші? Правильно. З викладачів.

Але кровопивцям-кровосісям не довго залишилося. Хто лусне, хто подавиться, а кого глисти загризуть.

stoyanka

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Представники «нової хвилі управлінців», які прийшли в НАУ разом з нав’язуваним міносвіти в.о. ректора Ісаєнком займаються безпробудною пиятикою

  Представники «нової хвилі управлінців», які прийшли в НАУ разом з нав’язуваним міносвіти в.о. ректора Ісаєнком займаються безпробудною пиятикою. Йде …