Чому глистознавець Ісаєнко «стрімголів пробивається» в крісло ректора авіаційного …

Ковтунец Isayenko-SHulga-NAU

У зв’язку із грубим порушенням в.о. ректора НАУ Ісаєнком В.М. законодавства України вимагаємо клопотати перед Міністерством освіти і науки України про недопущення включення його кандидатури до списку претендентів на посаду ректора НАУ згідно з процедурою проведення виборів ректора відповідно Постанові Кабінету Міністрів України від 5 грудня 2014 р. №726 про затвердження «Методичних рекомендацій щодо особливостей виборчої системи та порядку обрання керівника вищого навчального закладу«, а також Закону України «Про вищу освіту».

Чому біолог Ісаєнко «стрімголів пробивається» в крісло ректора авіаційного …

«Як стало відомо з відкритих джерел, 05.02.2018 року виконуючим обов’язки ректора Національного авіаційного університету Ісаєнком Володимиром Миколайовичем були безпрецендентно нахабно та грубо порушені вимоги Положення про порядок проведення виборів ректора Національного авіаційного університету, які затверджено Вченою радою Національного авіаційного університету протоколом №13 від 20 грудня 2017 року.

Відповідно до п.2.9 цього Положення протягом встановленого строку підготовки до проведення виборів ректора Університету, а саме: між датою оголошення про конкурс на вакантну посаду ректора Університету та датою отримання Університетом офіційного листа Міністерства освіти і науки України, який містить перелік кандидатів для обрання на посаду ректора Університету — всі особи, які подали документи для участі у конкурсі, є претендентами на посаду ректора Університету, які ще не набули статусу кандидата, і не можуть у той чи інший спосіб проводити агітаційні заходи (проводити зустрічі з працівниками та студентами Університету, розповсюджувати друковані або електронні агітаційні матеріали) за себе або інших осіб. В зазначений період не допускається проведення агітаційних заходів на користь будь-кого з претендентів іншими особами.

Не зважаючи на вищевикладені вимоги, використовуючи своє службове становище, виконуючий обов’язки ректора Ісаєнко Володимир Миколайович провів передвиборну піар-акцію на зустрічі з трудовим колективом факультету Економіки та бізнес-адміністрування НАУ, про що на офіційному сайті університету було розміщено відповідну інформацію.»