Чому у МОН пропонують збільшити стипендії тільки студентам педагогічних спеціальностей і природничо-математичних?

Гриневич готує сюрприз студентам.

У Міністерстві освіти й науки впевнені, що необхідно підвищити стипендії студентам. Про це заявила глава міністерства Лілія Гриневич на засіданні комітету Верховної Ради.
Вона впевнена, що максимальна стипендія має стати 1600 гривень, а мінімальну варто підвищити на 200 гривень порівняно з нинішньою.

«Академічна стипендія має вирости за обсягом. Тому що зараз вона 800 гривень. Різниця між тим, хто вчиться на відмінно і тим, хто має трійку, 50-80 гривень. Це неправильно. Наша пропозиція, щоб мінімальна стипендія була 1 тисяча гривень, а максимальна — 1600, що за показниками наступного року має дорівнювати показникам прожиткового мінімуму», — заявила чиновник, повідомляє УНН.

Гриневич зазначила, що необхідно переглянути співвідношення академічної та соціальної стипендій, частина першої має значно перевищувати другу. У МОН також пропонують збільшити стипендії студентам педагогічних спеціальностей і природничо-математичних.

«Знай.ua» повідомляв, що в державному бюджеті на 2017 рік уряд передбачив збільшення виплат на стипендії більш ніж на 500 млн грн.

Автор матеріалу: Оля Вольна