У глиста Ісаєнка з НАУ нерви не залізні!

Глистові нерви не залізні!

2

 

Нещодавно соцмережі вибухнули жвавими коментарями з приводу намагання Ісаєнка домовитися з «колишніми». Цей маневр мав би забезпечити йому працевлаштування після його програшу на виборах.

А те, що він їх не виграє, знають навіть його патрони – Андрієвський і Ковтунець. Ні. Роза Вінецька спробує щось змахлювати, бо недаремно збирає списки працівників. Але регулярні запої, гулянки та безнадійність ситуації не дають їй це зробити.

3

Судячи з коментарів у мережі у Ісаєнка здають нерви. Справді, риторика вже не така нахабна як після призначення. Він зривається, розуміючи, що скоро «глистам капут». Лексика повна злості і ненависті до оточуючих, бо в університеті немає дурних. Усі все розуміють.

4

Співробітники помітили, що Ісаєнко кожного тижня намагається втекти кудись у відрядження. Потреби у них немає, бо він нічого не вирішує, він просто черговий в.о. ректора. Правда, найжалюгідніший і найжадібніший.

У нього здають нерви. Він намагається просто втекти. Від проблем, від власної імпотентності, від того, що накоїв з людьми. Просто змінити місце перебування. Йому так радять з близького оточення. Та й адвокатам пояснення надаватимуть інші «посадові особи» у випадку його відсутності.

1

І ще один факт. Якщо дружина активно в мережі захищає свого чоловіка – нестабільність та нервозність охопила і сім’ю фарбованого дурника. Це означає кінець ситому життю глистового сімейства. Коли живеш за рахунок грабунку інших – за це обов’язково буде кара.

СПОЧАТКУ ІСАЄНКО ТА КОВТУНЕЦЬ ЗАДІЯЛИ СТУДЕНТА ХИМИЦЮ У «СВОЇЙ ДОРОСЛІЙ» ГРІ, ЗАЗДАЛЕГІДЬ ЗНАЮЧИ ПРО НЕТРАДИЦІЙНУ ОРІЄНТАЦІЮ, А ПОТІМ ВИГНАЛИ ЙОГО З НАУ

 
СТУДЕНТИ НАУ НЕ ДАДУТЬ СЕБЕ ОШУКАТИ!  Агонізуючий тандем нікчемних корупціонерів Ісаєнко-Ковтунець у паніці! Корупційна оборудка, зрежисована Ковтунцем , і здійснена Ісаєнком …

В НАУ Ісаєнко це «біда», а не горе, це не ректор, а тимчасов недоречність, а завдання — якнайскоріше здихатись такого тимчасового керівника і йому подібних не допускати до НАУ на гарматний постріл!

 
Мы должны либо идти на выборы ректора, либо выходить под МОН! Любой из вариантов приведет нас к одному: НАУ избавится …