Ха-ха…Роза Вінецька – новий проректор НАУ?

 

Ха-ха…Роза Вінецька – новий проректор НАУ?

Проректорський склад в Національному авіаційному університеті продовжує дивувати освітянську спільноту «потужною» фаховою кваліфікацією. Не встигли висохнути чорнила під підписом голови комісії МОНУ Лілії Гриневич про невідповідність займаним посадам проректорів НАУ А.Майснера, В.Шульги,  О.Авдєєва,

Квит Квіт Андрій Майснер Бадрудінов Шульга 0267

не встиг вщухнути скандал з проректором В.Харченком,

Харченко Шульга Майснер 010 НАУ

який попався на рекордному хабарі, з «проректором-міжнародником» В.Чепіженком, який не володіє жодною іноземною, крім російської, чи Т.Івановою, яка розвалила навчальний процес в університеті, як новий в.о. ректора НАУ В.Ісаєнко

Ісаєнко НАУ Ковтунець Гриневич

призначив проректором ще одну надзвичайно «кваліфіковану особу» — адвоката Розу Вінецьку, людину «з вулиці», «без роду-племені», без стажу роботи у вищій школі, без ступеня та звання.

Роза Виницкая-NAU-Ісаєнко Grinevich-MON

А й справді, навіщо це все екс- першому заступнику міністра освіти і науки України В.Ковтунцю. Такого низькопробного ректорату в Національному авіаційному університеті не було з часу його заснування.

Щодо повторного призначення проректорів Т.Іванової та В.Чепіженка, то В.Ісаєнко, з подачі Р.Вінецької, знову здивував колектив управлінською маніпуляцією. цим двом проректорам підписано продовження перебування на посаді з формулюванням «до підписання контракту з ректором університету». Тобто, не відрпацюєте на обрання В.Ісаєнка — полетите з роботи. Такого знущання також давно не було.

Тепер цікаво буде побачити процедуру погодження такого «цінного кадра» вченою радою університету. Мабуть, знову потрібно буде просити про допомогу видатного фальсифікатора А.Гудманяна, чи інших посіпак В.Ісаєнка, щоб залякувати колег, щоб протягнути через вчену раду ще одне рішення на шкоду колективу університету.