Кланова війна між Ісаєнко та Майснер — Шульга за землю міністра освіти і науки Гриневич, загострюється

3

Про поточний момент.

На сьогодні ситуація в університеті стабільно важка. Члени групи перевірки ДАС України почали виявляти зловживання та порушення, які вчинили за два роки різні тимчасові адміністрації. За попередніми підрахунками збитків державі нанесено не на один десяток мільйонів гривень.

Скандал із забудовою в.о. ректора Ісаєнком та його покровителем Ковтунцем території університету і руйнування працюючого корпусу головного механіка вже вийшов за межі університету. Цим диким випадком зацікавилися і правоохоронні органи.

Гуртожитки на Вітряних горах також шукають, але сліди тимчасові адміністратори зачистили добре. На те, що це саме їх рук справа, вказує факт ігнорування звернення до правоохоронців і в.о. ректора, і проректорів, і чиновників з МОНУ. Ніби так і треба. Немає реакції – немає проблеми.

Майснер оголосив Ісаєнку війну. Сказав, що «посадить» його. І то дуже скоро. Очевидно, він за два роки назбирав достатньо компрометуючого матеріалу, щоб тиснути на членів адміністрації і постаратися зберегти за собою крісло проректора.

Кланова війна між представниками БПП (Ісаєнко) та Народного Фронту (Майснер-Шульга) за землю, про яку говорила міністр освіти і науки Гриневич, загострюється. Це негативно впливає не тільки на імідж університету, але й на його конкурентоспроможність на ринку освітніх послуг.

Міністерство освіти роздратоване намаганням тимчасової адміністрації відновити підготовку пілотів через відсутність відповідної бази. Наражати студентів на небезпеку працівники міністерства не мають жодного бажання.

Скандал з виборами члена НАЗЯВО від студентів на ІІІ З’їзді, що проходив в НАУ, також набирає обертів. Прикро, що дурні амбіції «голови студради» не дали можливості обратися членові колективу – Марії Рощук. Але якщо у молодого чоловіка катма розуміння важливості присутності у НАЗЯВО члена колективу НАУ, то його не купиш.

Ісаєнком дуже незадоволена Лілія Гриневич. Він обіцяв їй відсутність проблем в колективі, а натомість так наслідив, що Гриневич не рада, що зв’язалася з протеже Ковтунця. Вона втомилася більше, ніж Шулявський міст.

Ковтунець і далі провалює виконання всіх доручень міністра. На черзі – скандал з новою базою ЄДЕБО. Тестування свідчить про можливий зрив вступної кампанії. Програмне забезпечення не працює.

Станом на середину червня 2017 року на рахунку університету не вистачає коштів для виплати заробітної плати за червень. Це свідчить про небезпеку невиплати відпускних та оздоровчих.

Ширяться небезпідставні розмови про те, що новий навчальний рік колектив університету зустріне з новим виконуючим обов’язки ректора НАУ. А до кінця календарного року відбудуться вибори ректора. Таким чином, період вакханалії, вчиненої керівництвом міністерства освіти в університеті, завершиться.