Контроль утрачено? Пані Совсун І.Р. і мертві душі…

Я повідомляла МОН України про ситуацію, яка склалася у Дніпродзержинському державному технічному університеті. Ще тоді, помічник Совсун, юрист О. Сич застеріг мене про те, що зі мною може зробити державна машина, за те , що я розкрила такі корупційні схеми ректора по розкраданню бюджетних коштів.Так, державна машина зразу ж звільнила мене з роботи. Що тепер ще зі мною може зробити державна машина?
А 16 травня 2016 року пані Совсун І.Р. розглядала списки мертвих душ так, як начебто ніколи їх не бачила та вперше почула про них…
Артістка!
Артистка СовсунМОН Совсун 062016
Вважаю дії МОН щодо розподілу, а тим більше збільшенню бюджетних місць у ВНЗ України, які масово навчають мертвих душ і в яких працюють мертві душі — ЗЛОЧИННИМИ!

Держзамовлення, розкрадання бюджетних коштів чи схованка від МОБІЛІЗАЦІЇ? Міліція — поліція вже декілька років неспроможні розслідувати кримінальні справи щодо корупційних махінацій у державному ВНЗ.
Дніпродзержинський державний технічний університет вже декілька років -фікція .Обсяги держзамовлення виконуються лише на папері,»мертві душі» серед студентів і викладачів ,постійні тимчасові ротації викладачів під час акредитації,фіктивні проведення ККР під час акредитації,внесення в екзаменаційні відомості не існуючих студентів ,корупційні махінації ректора та його банди по розкраданню бюджетних коштів у великих розмірах,не виконання ліцейзійних вимог,не надання якісної освіти .У МОН ректором Коробочкою О.М. надається пакет документів ,які містять неправдиві дані щодо кадрового забезпечення ,контингенту студентів,їх знань та з інших питань. Актом перевірки Державної інспекції навчальних закладів України від 17.04.2014 року підтверджується :факт низького рівня відвідування занять( на момент перевірки (,це при тому,що декілька разів були попереджені), 55,5% студентів були відсутні на заняттях ; факт значної кількості малочислених груп ,від 2-х до 6-ти студентів ;факти зарахування на місця за держзамовленням продовж двох років поспіль одних і ти студентів ;факти ,які підтверджують наявність в університеті цілих груп,студенти яких взагалі не відвідують заняття і т. д..Незадовільна організація навчального процесу, неефективне використання педагогічного та науково-педагогічного потенціалу.Заручниками коррупційної вертикалі у ДДТУ є студенти і викладачі .Ректор,проректор, декани, використовуючи своє службове становище,надають вказівки викладачам та старостам груп не виставляти пропуски занять тим фіктивним студентам,якими покривають бюджетні місця .Фіктивні студенти отримують стипендію,при цьому вони мають вік від 30 до 60 років,десь працюють або знаходяться за межами країни,а викладачі отримують зарплатню за невиконану роботу .Із загальної кількості студентів денної форми навчання наприкінці кожного року відраховується з першого курсу до 70 % студентів «мертвих душ».Ректором системно не виконується Наказ МОН «Про умови вступу до вищих навчальних закладів»,а саме, ним не відраховуються через 10 днів студенти ,які без поважних причин не приступили до занять . Звернення ініціативної групи міста про таке положення справ В ДДТУ,про причетність ректора Коробочки до існування антимайдану ,МОН ігнорує,розслідування кримінальних справ по розкраданню ректором бюджетних коштів правоохоронними органами свідомо затягується ,а з державного бюджету продовжують розкрадатися бюджетні кошти . Хто кришує корупційного махінатора Коробочку ? Чому не розглянуто на засіданні Акредитаційної комісії України питання про припинення ліцензії вже давно не спроможного Дніпродзержинського державного технічного університету ? На фото: мертві душі на бюджетних місцях у ДДТУ :

 МОН Совсун 062016 2 МОН Совсун 062016 3
 Світлина від Надежди Тихонцової.

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1643150432668056&id=100009193445704

МОН України, департамент вищої освіти, ДІНЗ! Чому до сих пір вами покриваються антидержавні дії злочинної групи службових осіб Дніпродзержинського державного технічного університету? Адже вам відомі ці факти! Чому не звертаєтесь до ГПУ України з заявою?
Мертві душі серед студентів у Дніпродзержинському державному технічному університеті. Бюджетні місця. На фото % відрахованих бюджетників З ПЕРШОГО КУРСУ!

Фото Надежды Тихонцовой.Фото Надежды Тихонцовой.
Фото Надежды Тихонцовой.Фото Надежды Тихонцовой.
Фото Надежды Тихонцовой.Фото Надежды Тихонцовой.

Мертві душі серед студентів у Дніпродзержинському державному технічному університеті. Бюджетні місця. На фото % відрахованих бюджетників З ПЕРШОГО КУРСУ!

Надежда Тихонцова

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1645953062387793&id=100009193445704