Корупція!? У Ісаєнко в НАУ викладачі вже пів року не отримують за свою працю гроші

«А він (Ісаєнко) не знав, що викладачі і курівники проєкту до Другій вищій освіті вже пів року не отримують за свою працю гроші?  Говорили, що отримуємо в грудні за 3 місяца і знову — омана».

https://www.facebook.com/

IMG_4031IMG_4033

Обіцянка під ялинку.
Чого тільки не зробиш задля покращення свого іміджу, особливо тоді, коли в твоїх руках сконцентровані серйозні бюджетні кошти. Смак цих коштів вповні відчув тимчасово виконуючий обов’язки ректора НАУ В.Ісаєнко. Тому вирішив скористатися ресурсом і підкупити потенційних виборців. Так з’явився наказ про 30% преміювання, про що Ісаєнко грайливо так, з чашечкою кави з сердечком запостив на своїй сторінці у Facebook.
Здавалося б, можна спокійно відпочивати, насолоджуючись гештальтом усі Свята. Але тут «великого комбінатора» спіткала невдача.
По-перше. вийшла на поверхню неадекватність автора під час підготовки і підписання наказу. Навіть пересічний студент знає, що можна щось витягнути з кишені і дати, якщо в кишені щось є. Це стосується і чужої кишені) Якщо на рахунку університету, скажімо, 4 мільйони, і їх ледь вистачає на виплату зарплати за три фактично відпрацьовані тижні грудня, то на відпускні і премії їх логічно не вистачить. Для цього потрібно не менше, наприклад, мільйонів 15-ти.
По-друге. Ісаєнко як завжди відмахнувся від застережень фахівців, які тямлять у економіці. Він якщо щось задумав, то контраргументів не сприймає. Тупоче ніжками, як мала дитина, і вередує. А інфантилізм керівника є небезпечним для колективу.
По-третє. У січні студенти-контрактники почали сплачувати за навчання і кошти на рахунку з’являться. Тому гіпотетично в аванс, або в кінці місяця анонсовані виплати відбудуться. Але разом з тим, колектив з самого початку року почне жити в борг. Те, що завжди виплачувалося в грудні, виплачено в січні. Спустошити казну до виборів, а потім – трава не рости. Якось буде.
Ісаєнко нервово намагався вийти з ситуації і пояснити колективу, що все буде виплачено і «винні будуть наказані». Тобто призначені ним винні за його ж неадекватні рішення можуть понести покарання. Але хіба справедливо карати за невиплату грошей, якщо грошей немає? У такий спосіб перекласти вину за недолугу економічну політику в.о. ректора навряд чи вийде.
Обіцянки Ісаєнка «модернізувати адміністративну структуру» звучить як знущання, бо саме він несе відповідальність за непомірно роздутий адміністративний апарат. Саме він за півтора роки збільшив його на майже півтори сотні осіб, утворив десятки нових адміністративних підрозділів, які «посадив на спецфонд». Саме він вивів десятки кабінетів з аудиторного фонду, щоб забезпечити цей баласт робочими місцями та пристойною зарплатою. Можна лише уявити собі суцільний жах, якщо Ісаєнкові вдасться ще більше його «оптимізувати».
Бюджет університету формується важко. Спецкошти формуються ще важче. І заробляють його своєю працею науково-педагогічні працівники. Вони зацікавлюють абітурієнта, вони залучають контрактників. І саме вони мають першочергове право використовувати зароблене: отримувати надбавки, премії, вимагати комфортних умов праці. І вони мають право обурюватися недолугою політикою розбазарювання коштів на адміністративно-репресивний апарат.
Бо бюджет університету став годівничкою для родини Ісаєнка і ще кількох наближених родин. І очевидно, що його на потреби колективу вже не вистачає. Кінець минулого року засвідчив, що повний бюджетний рік Ісаєнко витрачав кошти не на розвиток університету, у чому намагався переконати потенційних виборців, а на утримання армії адміністративного апарату, який сам і роздув до небачених розмірів і пристойні зарплати яким виплачуються за рахунок спеціального фонду.
«Вилізли боком» численні помічники, премії приведеним з університету Драгоманова своїм людям, введення нових штатних одиниць, безтолкових численних поїздок за кордон, утримання водіїв, охоронців, цілодобове використання службового транспорту, непомірні зарплати керівництву, регулярні «чаювання» членів наглядової ради за рахунок університету.
Безумовно, Ісаєнко мав би відзвітувати перед колективом за період своєї діяльності. Особливо щодо структури видатків. Але це означає для нього як керівника вірну погибель.
Він став єдиним в Україні керівником університету, який не відзвітував за рік своєї роботи! А НАУ – єдиним університетом, який не ухвалив звіту за 2017 рік і не прийняв колективного договору на рік 2018! Буде знову похапцем, у «свинячий голос» виправляти ситуацію в січні.
Обов’язково відзвітує. За все відзвітує…
#НАУвибори

Світлина від Yaroslav Kozachok.
Світлина від Yaroslav Kozachok.Світлина від Yaroslav Kozachok.Світлина від Yaroslav Kozachok.НАУ Ісаєнко Ковтунец Гриневич афера 1
Коментарі
Oksana Punda
Oksana Punda Трохи спілкувалася у фб з Ісаєнком в коментарях щодо цього посту. І прийшла до висновку, що він не знав, що люди премію не отримали. Більше того, він не знав, що на цю премію на рахунках не вистачало грошей! І тут виникає питання. Як може нормальний керівник-господар підписати наказ не поцікавившись чи є на це гроші? І про небезпеку! Зараз дійсно студенти-контрактники вносять гроші за другий семестр. Заграючи з колективом перед виборами, Ісаєнко два місяці буде людей заохочувати. Як буде жити університет без грошей після виборів оце вже питання!!!
Andriian Reviuk Десь так:))
Ярослав Денчик
Ярослав Денчик олігофрен
Olga Shirokova

Olga Shirokova А він не знав, що викладачі і курівники проєкту до Другій вищій освіті вже пів року не отримують за свою працю гроші. Я — керівник проєкту по кафедрі міжнародного права вимушена кожного разу передавати обіцянки керівництва. Говорили, що отримуємо в грудні за 3 місяца і знову — омана.

Yaroslav Kozachok

Yaroslav Kozachok Друга вища освіта в університеті знищена. Так само як і дистанційна. Об’єднали три інститути в один «під конкретну особу», набрали великий штат з пристойними окладами, в основному з Драгоманова, звільнили наших фахівців, які створювали структури. Керіаник інституту не розуміє як керувати. Гроші йдуть на зарплату і премії апарату, а викладачі працюють «за спасіба»( Все прозоро і зрозуміло.

Oksana Punda

Oksana Punda Боже, дай сил обраному ректорові розгребти наслідки такого керування і врятуй мій рідний університет!!!

Michael Chaikin

Michael Chaikin Интересно, как с такими изнасилованиями ФОТ в НАУ проходит бюджетирование и связанные с ним подготовительные процедуры-расчёты.

Oksana Punda

Oksana Punda Исаенко едет в МОН и его крыша Ковтунец снимает деньги с других вузов и даёт в НАУ ( я так думаю 🤔)

Michael Chaikin
Michael Chaikin Оксана Пунда нет, так не получиться.
Oksana Punda

Oksana Punda Михаил Чайкин если честно, то на зарплату нау справляется своими силами, а на капиталку им в этом году подкинули 10 млн

Michael Chaikin

Michael Chaikin Оксана Пунда ну это не с других вузов. я во втнутреннем финансовом белье МОН не разбираюсь. но ориентируюсь по своим знаниям о том. как и на что вообще и откуда можно выделять деньги

Yaroslav Kozachok

Yaroslav Kozachok Все прикрывает первый замминистра Ковтунец

Oksana Punda

Oksana Punda Михаил Чайкин ну как не с других вузов?! Есть общий на всех бюджет, а деньги дали только НАУ. Я ж не против, что дали НАУ! Это конечно хорошо. Я только о том, что мон всячески пытается помочь Исаенку сесть в кресло ректора! А он не может грамотно посчитать и распределить деньги даже на зарплату!

Василий Россихин
Василий Россихин А як може керівник національного вузу, навіть тимчасовий, не розуміти елементарних речей?..
Чи то манія величності виразилася у перебиранні на себе функцій судових органів, чи у Ісаєнка шизофренія…
«За несвоєчасне виконання наказу … керівники притягнуті до адміністративної відповідальності»… протокол та постанову суду на публічний огляд, пане недоректоре!)))