Куди дивиться міністр Л.Гриневич? Хіба це не зрада державних інтересів?

 

Після звернень до колективів ВСП КЛА, КЛК  з проханням взяти участь у обговорені та надати свої судження стосовно доцільності впровадження підготовки комерційних пілотів в НАУ (в Києві), отримали лист від читачів Кропивницької льотної академії, і на їхнє прохання публікуємо повністю:

03.10.2017 р.  м. Кропивницький

Лист до редакції Рейдер НАУ від групи читачів відокремленого структурного підрозділу Кропивницька льотна академія НАУ (ВСП КЛА НАУ).

Шановний reider-nau! Публічно засвідчуємо свою повагу до Вас!

Ми вдячні Вам за запрошення  взяти участь у обговоренні важливого для колективу ВСП КЛА НАУ питання організації підготовки комерційних пілотів  в НАУ.

Два слова про нас, провінціалів. Географічно  місто Кропивницький розташовано в центрі Європи. Тому, знаходячись всередині сьогоденної псевдо реальності, ми гостро відчуваємо її «несправжність». Ми розуміємо, що наші керівники це ті, хто дивлячись униз, бачать лише лайно. А ми, ті хто внизу, поглядаючи вверх, бачимо лише дупу. Але це жарт, насправді, ми оптимісти і розуміємо, що  повна дупа – це життя наповнене подіями.

Тепер до діла, На наш погляд, ряд публікацій на сайті дійсно показують низку невирішених питань з підготовки пілотів в НАУ. Однак, ми мусимо зауважити, що  обговорення проблеми  підготовки пілотів в НАУ на Вашому сайті подається без розкриття  хронології її виникнення.

Саме  тому, що ця тема дуже боляче торкається колективу ВСП КЛА НАУ, ми хотіли б додати інформації всьому колективу НАУ щодо історії появи та невдалого впровадження (двічі)  цієї безглуздої  ідеї з підготовки комерційних пілотів в НАУ (в Києві), без наявності відповідної інфраструктури.

Перша спроба розпочати підготовку комерційних пілотів в НАУ в 1988 році закінчились переводом в 1991 році студентів пілотів після другого курсу в Кіровоградське вище льотне училище цивільної авіації  (Наказ МЦА від 06.02.1991 року №24/Л «Про зарахування курсантів КІІЦА на 3 курс ФЛЕ КВЛУЦА»).

Друга спроба підготовки пілотів була розпочата В.Бабаком в 2004 році і закінчилась, після скарг студентів та їх батьків в різні інстанції, переводом  студентів пілотів НАУ всіх курсів в ДЛАУ (2011 рік).

Для виключення спокуси реанімувати  авантюру з підготовки комерційних пілотів в Києві,  розпорядженням КМУ Державна льотна академія України була реорганізована шляхом приєднання її до НАУ, як відокремленого структурного підрозділу (розпорядження КМУ від 17.08.2011 року № 783-р).

Здавалося чергової спроби вже ніколи не буде, але всупереч розпорядженню КМУ, здоровому глузду, в 2015 році була здійснена третя спроба розпочати підготовку пілотів, за погодженням міністра МОНУ С.Квіта.  02.12.2015 року за підписом в.о. ректора НАУ В.П.Харченко вийшов наказ № 345\од «Про відновлення підготовки пілотів безпосередньо в НАУ». Пізніше його наказом  від 24.06.2016 р. №239/од , в НАУ був створений додатковий структурний підрозділ – Центр льотної підготовки (ЦЛП), при фактичному існуванні  в університеті  двох  льотних навчальних закладів ВСП КЛА, КЛК НАУ, які утримуються  за державні кошти.

Геній людства А.Ейнштейн з цього приводу сказав: «Найбільша дурість – робити раз за разом одне і теж, і кожен раз чекати іншого результату».  

Після зміни міністра МОН в 2016 році ми сподівалися, що авантюра  все ж припинеться, але помилилися. Нове керівництво НАУ, МОНУ  виявилося більш брехливим і цинічними за  попередників.  Вони  неодноразово говорять на виступах перед колективом  про підтримку напрямку підготовки пілотів в КЛА, а роблять інше.

Як приклад, МОНУ в вересні 2017 року надало право НАУ здійснювати підготовку  комерційних пілотів в Києві на контрактній основі, із залученням інфраструктури приватних льотних шкіл,  при тому що в КЛА, КЛК  ця інфраструктура  є, утримується за бюджетні кошти і  завантажена на 10 відсотків.  Також із засобів масової інформації ми дізналися , що 27.09.2017 року В.Ісаєнко, на  засіданні Вченої ради університету,  хизувався, як великим досягненням, отриманням Центром льотної підготовки 12.09.2017 року сертифікату, який дозволяє здійснювати підготовку пілотів. На наш погляд, існування додаткового льотного підрозділу в університеті при наявності двох діючих льотних підрозділів з світовим авторитетом, це верх управлінського безглуздя, а ще й хизуватися цим?

Поведінка В.Ісаєнко свідчить, що людина або хвора, або він підло робить  всьому колективу НАУ зло, користуючись посадою. По його діях складається враження, що він особисто прагне  послабити  КЛА, КЛК як конкурентів,  відповідним приватним авіаційним закладам, а може планує прибрати нас з ринка авіаційних послуг по підготовці комерційних пілотів.

І все це робиться на фоні дефіциту фінансування навчальних закладів, важкого стану в країні.  Куди дивиться міністр Л.Гриневич? Хіба це не зрада державних інтересів?

Розуміючи, що ця тема дуже серйозна і потребує часу для  професійного обговорення  і розробки реальних заходів для впливу на  чиновників  МОНУ, Державіаслужби, які  покривають деструктивні дії авантюристів, ми пропонуємо розпочати  постійне обговорення на вашому сайті  цієї проблеми.

Брехня боїться тільки правди. Для висвітлення історичної правди, будь ласка,  надавайте можливість висловитися тим, хто безпосередньо брав участь у впровадженні двох невдалих спроб по організації підготовки пілотів  в НАУ. Надайте слово досвідченому « льотчику-демагогу»  С.Іщенко.  Ми  добре пам’ятаємо його та Девіденко М.Ф  наукові виступи щодо найякіснішої підготовки  пілотів в Києві. При цьому вони чомусь забували, що тренажерна і льотна підготовка студентів НАУ виконувалась саме нами в КЛК, КЛА. Невже  двох невдалих спроб  мало? Скільки ще ударів граблями потрібно отримати С.Іщенку по «великому»  професорському чолу, щоб він заспокоївся??

Зі свого боку ми допоможемо Вам із запрошенням авторитетних авіаційних фахівців в цьому напрямку для  участі  в обговорені цієї болючої проблеми. Ми щиро вважаємо, що такий формат буде справді корисним широкому колу  читачів, всьому колективу НАУ,  приверне увагу  високопосадовців МОН, Державіаслужби та допоможе вирішити цю конкретну проблему.

Сподіваємось, що популярність вашого ресурсу у колективах НАУ, МОН, ДАСУ  дасть можливість всім нам зрозуміти  небезбеку божевільної авантюри, яку нав’язують чергові пройдисвіти. Тому  висвітлення їхніх антидержавницьких планів, за принципом рівноправності та подання різних точок зору, є запорукою перемоги, а владі надасть інформацію для вирішення проблеми цивілізованим шляхом. Ми  віримо, що reider-nau виступить у цьому випадку справжнім вільним форумом правдивих думок, фактів.

З повагою,
Група читачів  Кропивницької льотної академії НАУ.

Від нас:
Ми залюбки готові публікувати матеріали, для обговорення читачами особисті думки авторів, про шляхи вирішення проблеми підготовки в НАУ. Очікуємо Ваші повідомлення на e-mail.

 

Представники «нової хвилі управлінців», які прийшли в НАУ разом з нав’язуваним міносвіти в.о. ректора Ісаєнком займаються безпробудною пиятикою

  Представники «нової хвилі управлінців», які прийшли в НАУ разом з нав’язуваним міносвіти в.о. ректора Ісаєнком займаються безпробудною пиятикою. Йде …

В.о.ректора НАУ Ісаєнко йде «на посадку»

    За аферу з пілотами  в.о. ректора НАУ Ісаєнко віддав 2 квартири, які належать Національному авіаційному університету, високопосадовцям із Міністерства …