Можна зробити попередній висновок: усіх претендентів на посаду ректора НАУ об’єднує бажання покласти край ідіотизму рейдерів, який триває в університеті 3 роки, усіх він не влаштовує, як і невлаштовує викладачів тимчасовий керівник — Ісаєнко

Друзі!

11 лютого 2018 року завершився термін прийому документів від бажаючих взяти участь у конкурсі на заміщення вакантної посади ректора НАУ.
За моєю інформацією свої документи подали 13 осіб. Усі вони на сьогодні перебувають у статусі претендентів. 21 лютого п.р., у випадку визнання поданих документів чинними, вони набувають статусу кандидатів і будуть брати участь у перегонах.

Визнаю ексклюзивне право оприлюднити остаточну інформацію за Міністерством освіти і науки України. Скажу лише, що всі, хто подвався, люди різних поглядів і різного, іноді діаметрально протилежного бачення перспективи розвитку університету.

Майже всі – вихідці з НАУ. Серед них і проректори, і директори інститутів, і завідувачі кафедр, і професори. Люди молоді і досвідчені, з різним досвідом та біографією.

Можна зробити попередній висновок про те, що усіх претендентів:
— об’єднує бажання покласти край ідіотизму, який триває в університеті, усіх він не влаштовує, як і тимчасовий керівник Ісаєнко
— не влаштовує неконтрольований грабунок університету;
— усі мають свій, хоча різний за чисельністю, але стабільний електорат, а велика кількість претендентів лише підсилює тезу про масове невдоволення Ісаєнком у колективі;
— не виключаю об’єднання зусиль окремими претендентами і домовленостей навіть між непримиренними опонентами.

Відтак дві основні тези:
1. Шансів виграти у Ісаєнка як кіт наплакав. Йому не вдалося об’єднати колектив навколо себе, бо навіть його підлеглі масово подалися на вибори.
2. Залишилося дочекатися виборів і сподіватися, що Міносвіти їх не скасує в черговий раз)

Все буде добре)
#НАУвибори