Напередодні Новорічних свят колектив НАУ поніс чергову втрату – Ісаєнко ініціював підписання наказу про ліквідацію Авіакосмічного ліцею НАУ

Майснер Шульга НАУ

Чергова втрата колективу #НАУвибори
Напередодні Новорічних свят колектив НАУ поніс чергову втрату – Ісаєнко ініціював підписання наказу про ліквідацію Авіакосмічного ліцею НАУ. Структурного підрозділу, який понад 18 років була гордістю університету, в якому із задоволенням проводив профорієнтаційні заходи професорсько-викладацький колектив. Бо робота з дітьми завжди приносила радість.
Близько 3000 ліцеїстів за цей період стали студентами-авіаторами. Викладацький склад ліцею став одним з найпотужніших не тільки в районі, але й у столиці. Вчитися в АКЛ стало мрією сотень і сотень дітей.
Але міністерство прислало чергового в.о. ректора НАУ Ісаєнка, який одним розчерком пера знищив надбання двох десятиліть. Не сам підписав. Поділився відповідальністю з проректором Т.Івановою. заховався за жіночою спиною. Як завжди.
Дуже кумедно читати мотивацію закриття ліцею, який «був створений помилково», який «фактично не був створений». «Геніальність» ісаєнкових юристів просто вражає. Наказ визнає «незаконність» дій багатьох державних структур за двадцять років. Злочинні реєстратори, злочинні органи освіти району та міста незаконно отримували зарплату сотні педагогів. За логікою Ісаєнка тисячі атестатів про середню освіту сміливо можна визнати «помилковими».
І знову міністерство освіти в особі першого заступника міністра Ковтунця прикриє свого недолугого протеже. Знову обдурить громадськість. Знову киватиме на «попередників».
Та ця чергова печальна історія з системного знищення Національного авіаційного університету аферистами від освіти може мати своє продовження. Кілька сотень батьків ліцеїстів, кілька десятків сімей педагогів будуть після канікул викинуті на вулицю. Рахунок вже заблоковано.
І не варто тішити себе ілюзіями, що вони мовчки проковтнуть таке знущання. Не виключено, що вдадуться і до акцій протесту. Наприклад, перекриють проспект Відрадний саме в тому місці, де вже понад 15 років гинуть ліцеїсти та студенти, а влада залишається глухою до прохань і ніяк не встановить хоча б «лежачого поліцейського» на «проклятому» місці.
Тоді міністру Л.Гриневич доведеться особисто гасити черговий скандал, спровокований безтолковими діями нав’язаного Ісаєнка. Наказ був підписаний всупереч рішенню вченої ради університету, перед Святами і відпусткою в надії на те, що в Новому році все забудеться. Не забудеться. Нагадаємо.
Чи не забагато аморальних новацій взяла на себе людина, яка стала випадковим керівником прославленого навчального закладу?

IMG_4032IMG_4029


P.S. А може ліквідація ліцею є першим кроком до знищення корпусу№7? Бо дуже він убого виглядає поряд з висотками. Руйнування корпусу головного механіка ковтнули, можна продовжувати руйнування. А переселити НН Інститут міжнародних відносин можна набагато легше. Студентів та викладачів стає все менше(

Світлина від Yaroslav Kozachok.
Світлина від Yaroslav Kozachok.
Світлина від Yaroslav Kozachok.
Світлина від Yaroslav Kozachok.
Світлина від Yaroslav Kozachok.
https://www.facebook.com
Коментарі
Oksana  Punda
Oksana Punda «В зв’язку з помилковим внесенням до реєстру» 😮. Оце так кадрово підсилився Ісаєнко юристами!

Yaroslav Kozachok
Yaroslav Kozachok Iwan Dudnik про відчуження земельних ділянок та майна університету за крайні 20 поків — окремий пост. Не все так просто і однозначно. Але те, що ісаєнкові покровителі завели його на в.о.ректора щоб забудувати територію, не викликає сумнівів.

Iwan  Dudnik
Iwan Dudnik І Ви і я розуміємо…

Andriian Reviuk
Andriian Reviuk Колектив шкода! Один з найсильніших не лише в районі, а у Києві:((

Karina Hakobyan
Karina Hakobyan Я так розумію, що від університету, де навчалася вся моя родина, починаючи від дудіся, скоро нічого не залишиться…

Sergey Dobritskiy
Sergey Dobritskiy Те же ощущения…

Yaroslav Kozachok
Yaroslav Kozachok Так завжди відбувається, коли управління здійснюється безсистемно і руками людей вкрай непрофесійних.

Sergey Dobritskiy
Sergey Dobritskiy А, по-моему, всё делается вполне системно.

Karina Hakobyan
Karina Hakobyan Я просто з жахом читаю все, що там відбувається. Згодна з попереднім коментарем: відбувається все системно, *системне руйнування* одного з провідних авіаційних университетів країни. Спочатку довели до *автопілотного* стану мою рідну кафедру, яка створювалася руками професіоналів, потім поступово руйнують все інше…