Неадекватний Ісаєнко, перебуваючи в стані чергового нападу безпричинної люті, звільнив з роботи авторитетного В.Шмарова, а зараз демонструє свій психічний розлад у суді

Скандал Лапутько НАУ Ісаєнко отоплениеIsaenko NAU Лапутько

Лапутько і тіушки проти феміди.

Коли адвокатові бракує професіоналізму, він наймає тітушок. Сьогодні відбулося перше засідання суду у справі В.Шмаров проти НАУ.

Нагадаємо, що кілька тижнів тому неадекватний Ісаєнко, перебуваючи в стані чергового нападу безпричинної люті, вирішив звільнити з роботи авторитетного Валерія Шмарова, директора Аерокосмічного інституту НАУ. Просто так, бо захотілося.

Ні, якусь причину Лапутько придумав. Але вона не видалася колективу переконливою. Настав час переконати суд у законності чергового дурного наказу Ісаєнка.

Внутрішній голос «юриста» Лапутька нашіптував йому: «Не лізь, дурак!» Але статус головного захисника Ісаєнка зобов’язувала його прийти на засідання і захищати позицію в.о. ректора.

 

На засідання також прийшли невідомі особи, які назвали себе студентами і вимагали від суду прийняти сторону Лапутька. Принагідно вони ображали В.Шмарова, хоча його представляв адвокат. Шоу не вийшло. Діалог судді і Лапутька все більше виявляв бліденьку фахову підготовку начальника юридичного відділу НАУ.

Суд оголосив в роботі перерву. «Незалежні активісти-студенти» сіли в машину до Лапутька і поїхали.

 

Згодом з’явилися коментарі на сторінках Лапутька у Фейсбук. Нічого особливого. Як завжди потік свідомості, якби не одна фраза, яка змушує замислитися над небезпекою для колективу від альянсу неадекватної пари Ісаєнко – Лапутько. «Бейсболіст» сказав, що професор В.Матвєєв «на колінах» просив Ісаєнка залишити його на роботі.

Усім, хто знає полковника у відставці В.Матвєєва, важко уявити таку картину. Брехня очевидна. А от уявити собі бажання психічно хворого Ісаєнка щоб перед ним ставали на коліна – цілком реально. І зріст відповідний, і манія величі.

Шкода, що міносвіти закриває очі на небезпеку, яку несе колективові університету правління неадекватних. Адже завтра Лапутько може привести тітушок в навчальні аудиторії.

У глистознавця Ісаєнко в НАУ немає злодіїв — само кудись «зникає» ( хто вміє вкрасти, вміє і брехеньку скласти)

Головна

    Днями відбувся візит делігації з  Республіки Ірак  до Національного авіаційного університету. Валерій Чепіженко привітав гостей. Все було б …

«Молодоє шакальйо» нахабно відгризає свій шматок університетського бюджетного пирога у Рози Вінницькой та глистознавця Ісаєнко з НАУ

Головна

Злодійський комсомол «команди Ісаєнка» Схоже, що у тимчасової адміністрації, старших «воров в законе», підростає достойна зміна. «Молодоє шакальйо» також нахабно …