Нова «дурка» від МОН ? «Плагіатна панель» витримує всіх звинувачених!

103

Нова «дурка» від МОН про обов’язковість для науково-педагогічних працівників занесення в ЄДЕБО усіх публікацій за останні п’ять років принесе ще чимало сюрпризів. Кажуть, що Лілія Гриневич хоче мати або ширше коло наукових робіт, з яких можна було б запозичити щось, або тотально моніторити наукові здобутки своїх недоброзичливців.

Гриневич, Гурак, Кириленко – відомі на всю Україну особи, які набрали на себе масу негативу. Чи понесуть вони моральні та адміністративні збитки? Навряд. Ця хвиля плагіатних звинувачень завдала нищівного удару по вітчизняній науці та освіті, але чи закінчиться вона скасуванням відповідних наказів про отримання наукових ступенів та вчених звань ніхто достеменно не знає.

У цьому зв’язку пригадується історія кількарічної давності з «плагіатною» дисертацією здобувача Шамрая В’ячеслава Вікторовича «Державно-правові погляди Миколи Міхновського», якою керував декан юридичного факультету Київського національного університету імені Т.Г.Шевченка Іван Гриценко.

Після того, як кандидат історичних наук із спеціальності «Історія КПРС», декан юридичного факультету КНУ імені Тараса Шевченка Гриценко Іван Сергійович в великій таємниці від усіх киян захистив свою докторську дисертацію в Харкові із спеціальності 12.00.07 (Адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право), він суворо поставив на факультеті питання про прискорення отримання свого професорського звання та примусив професора Безклубого І.А. віддати йому наукове керівництво дисертацією аспіранта Шамрая В.В.
Як бачимо, дисертант Шамрай В.В. так ніколи і не отримав би наукового керівника, пов’язаного саме із спеціальністю 12.00.01. Але ж через те, що аспірант Шамрай В.В. отримав саме адміністративну підтримку з боку декана юридичного факультету КНУ імені Тараса Шевченка, він і відважився на брутальний плагіат та відверту компіляцію з праць відомих вчених.

Але ця історія з нахабним плагіатом закінчилася … успішним захистом дисертації В.Шамраєм, який і сьогодні трудиться доцентом поруч зі своїм «науковим керівником», а насправді пропихачем у ВАКу «наукового здобутку».

Такі цінні кадри просто необхідні «видатному професору» І.Гриценку, який публічно заявив про свої претензії на крісло ректора КНУ. Для цього, використовуючи свої родинні зв’язки зі своїм кумом, колишнім випускником юридичного факультету, колишнім віце-прем’єром Миколою Томенком, розхитує ситуацію у провідному виші держави. Замало йому стало своєї території корупції, хоче більшого.

Для себе він це робіть, чи під кума, чи під іншу таємничу особу – хто зна. Але колективу від цього не краще. Не приведи Господь зробити з усього університету таку ж кримінальну годівничку, в яку перетворився колись авторитетний юридичний факультет Київського національного університету ім. Т.Г.Шевченка.maidan.org.ua

 

facebook.com

Студенты КНУ сообщили об очередной акции

СТУДЕНТЫ КНУ СООБЩИЛИ ОБ ОЧЕРЕДНОЙ АКЦИИ

Сегодня, 28 ноября, в 15.00 возле красного корпуса Киевского национального университета им. Т.Шевченко соберутся студенты, чтобы задать администрации накопившиеся вопросы …