Під час реорганізації служби охорони, він привів багато «своїх» людей до цього підрозділу, ігноруючи такий важливий елемент прийому на роботу, як проходження медичного огляду

Isaienko NAU скандал Grinevich-MON 2017.jpg

Обережно! Туберкульоз!

Про вкрай небезпечну інфекційну хворобу – туберкульоз – відомо багато. Її ще називають і соціальною хворобою. Туберкульоз лікується дуже важко. Його наслідки непередбачувані. І передається він також і повітряно-крапельним шляхом. Туберкульоз вбиває понад 50% уражених людей.

В.о. ректора Ісаєнко, обтяжений маніакальною ідеєю зачистити собі шлях до ректорства пішов на ще один небувалий злочин. Під час реорганізації служби охорони, він привів багато «своїх» людей до цього підрозділу, ігноруючи такий важливий елемент прийому на роботу, як проходження медичного огляду. Тим більше в університеті добре функціонує медичний центр.

Таке свідоме порушення згодом виявило дуже небезпечний факт – у трьох нових працівників служби охорони виявлено відкриту форму туберкульозу. Дорослі люди розуміють до яких непоправних наслідків може призвести спілкування зі студентами, викладачами та співробітниками охоронців, яким доводиться показувати посвідчення та спілкуватися щодня.

Закликаємо усіх з усією серйозністю поставитися до цієї обставини і пройти медичний огляд, оскільки ніхто точно не може сказати зі скількома тисячами людей спілкувалися ці охоронці і скільком знадобиться кваліфікована допомога.