ПІСЛЯ ЗНИЩЕННЯ ІЗДН ТА ІПН В НАУ ІСАЄНКО «ФАНТАЗУЄ»

Isayenko-NAU-MON-207x310

В.О. РЕКТОРА НАУ ВОЛОДИМИР ІСАЄНКО ВЗЯВ УЧАСТЬ У ВИЇЗНОМУ ЗАСІДАННІ КОМІТЕТУ З ПИТАНЬ НАУКИ Й ОСВІТИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

nau.edu.ua

 

Isayenko-NAU-MON-207x302

З 1 березня два найуспішніших навчальних підрозділів університету через насильницьку реорганізацію припинили своє існування. Згуртовані колективи вмотивованих, перспективних, фахових викладачів та співробітників знищені через забаганку в.о. ректора Ісаєнка. Причина? Завести «своїх людей», провести звільнення, зачистити…

На фоні дурощів Ісаєнка дуже дивними є його «роздуми» саме в цьому напрямку. Мова йде про участь горе-ректора у виїзному засіданні Комітету на тему «Нормативно-правове забезпечення навчання іноземців в Україні: стан, проблеми, перспективи», яке відбулося 2 березня 2017 р. у Харкові.

 

Ісаєнко безсоромно виступив із доповіддю про концептуальні засади експорту освітніх послуг « у Всій Україні».

Обтяжений лаврами «бога» Ісаєнко підняв питання щодо ефективної інтеграції експортного потенціалу освітніх послуг України у міжнародний простір.

Ісаєнко запропонував, мабуть «з будуна», розробити Державну програму експорту освітніх послуг вищими навчальними закладами України на довготривалий період, який враховував би інтереси всіх міністерств й відомств, що приймають участь в процесі залучення та навчання іноземних студентів. Ну прямо кандидат в міністри освіти України.

Але Ісаєнко знову забув у своєму «доленосному» виступі розповісти освітянам України про схеми, які він реалізував у НАУ разом колишнім керівником Центру Міносвіти паном Тімохіним, який курує зв’язок з контактерами і змушує їх перераховувати частину коштів за навчання на створену ним приватну фірму.

Так і «працює в поті чола» звільнений судом колишній в.о. ректора НАУ Ісаєнко, на кожному кроці вводячи в оману колектив на освітянську спільноту. Повністю безнаказаний, бо «кришується» особисто першим заступником міністра освіти і науки України Володимиром Ковтунцем, який і «вибив» йому запрошення і записав на виступ у Харкові.

 

facebook

Читайте також:

Isaienko-NAU-Kovtunec-Grinevich-MON-250-306-300x214

В.О. РЕКТОРА НАУ ІСАЄНКО ФАЛЬСИФІКУЄ У ФЕЙСБУЦІ ІСТОРІЮ З ЛІТАКАМИ

 Isaienko NAU-Grinevich-MON-300x225

СКОРОЧЕННЯ У ТРИ РАЗИ КІЛЬКОСТІ МІЖНАРОДНИХ ПРОЕКТІВ В НАУ ІСАЄНКО НЕ ПОБАЧИВ

 isaienko-isaenko-nau-grinevich-mon-023

«ВИДАТНИЙ» АВІАТОР-ГЛИСТОЗНАВЕЦЬ СУЧАСНОСТІ ВОЛОДИМИР ІСАЄНКО РОЗРОДИВСЯ НА СВОЇЙ СТОРІНЦІ У ФЕЙСБУЦІ ЧЕРГОВИМ РОЗЛОГИМ «ОПУСОМ» З ПРЕТЕНЗІЄЮ НА «БУЛЛУ»

 isaienko-isaenko-nau-grinevich-mon-006

ОДИН З НАЙУСПІШНІШИХ НАВЧАЛЬНИХ ПІДРОЗДІЛІВ НАУ ЧЕРЕЗ НАСИЛЬНИЦЬКУ РЕОРГАНІЗАЦІЮ ІСАЄНКОМ ПРИПИНИВ СВОЄ ІСНУВАННЯ

 isaienko-isaenko-nau-grinevich-mon-018

СТИЛЬ «ПРОФІ» ВИДНО ЗДАЛЕКУ…В.О. РЕКТОРА ІСАЄНКО ПІДВОЗИТЬ, А ПРОРЕКТОРИ «РУКОДЕЛЬНИЧАЮТ»…

 isaienko-isaenko-nau-grinevich-mon-017

З СЬОГОДНІШНЬОГО ДНЯ ОДИН З НАЙУСПІШНІШИХ НАВЧАЛЬНИХ ПІДРОЗДІЛІВ НАУ ЧЕРЕЗ НАСИЛЬНИЦЬКУ РЕОРГАНІЗАЦІЮ ІСАЄНКОМ ПРИПИНИВ СВОЄ ІСНУВАННЯ

 isaienko-isaenko-nau-grinevich-mon-005-1

ЗАКУПІВЛІ…НА КРИВУ ДОРОГУ ВИЙШОВ В.О. РЕКТОРА НАУ ІСАЄНКО

 isaenko-maysner-nau-007-300x267

СТАНОМ НА СЬОГОДНІ «ТІТУШОК» В НАУ НЕМАЄ. ВЧОРА ІСАЄНКО ОТРИМАВ НАГАНЯЙ З МІНІСТЕРСТВА ЗА ЦЕЙ ІДІОТИЗМ

isaenko-babak-2

ЛЕКЦІЇ В ПАРИЛЬНІ, АБО ЯК КЕРІВНИЦТВО НАУ НА ЧОЛІ З РЕКТОРОМ ІСАЄНКО РОЗВАЖАЄТЬСЯ У САУНІ