Після знищення системи дистанційного навчання НАУ про#ректором Шульгою токсичний в.о. ректора Ісаєнко готовий підтримати проект онлайн-навчання для студентів

В НАУ відбулась робоча зустріч керівництва вишу з представником громадського проекту «Prometheus» щодо створення в Україні міжнародного міжвузівського проекту онлайн-курсів.

Зараз чимало провідних вищих навчальних закладі Європи та США  об’єдналися і спільно використовують безкоштовні онлайн-платформи у навчанні студентів. «Ми хочемо спробувати запустити подібну модель онлайн-навчання і в Україні, об’єднавши для цього декілька провідних вітчизняних вишів, в тому числі — НАУ», — сказав співзасновник проекту масових відкритих онлайн-курсів «Prometheus» Іван Примаченко.

В обговоренні пропозиції представника проекту взяли участь в.о. ректора НАУ Володимир Ісаєнко, проректор з наукової роботи Володимир Харченко, начальник відділу моніторингу якості вищої освіти Оксана Білоус, керівник центру організаційного розвитку та лідерства НАУ Катерина Бабікова, помічник ректора по роботі з студентами Оксана Вовк, голова наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених Ксенія Семенова.

Під час дискусії представники НАУ відзначили, що запровадження подібної форми отримання знань сприятиме розширенню світогляду студентів, стане ще одним джерелом підвищення якості освіти та посилить позиції університету в освітньому просторі країни.

-Цей проект вкладається в концепцію розвитку нашого університету, в стратегію його діяльності на найближчих 10 років, зокрема в контексті розширення міжнародних контактів та академічної мобільності, — зазначив Володимир Ісаєнко. – Думаю, що в експериментальному режимі ми відпрацюємо цей проект, чим допоможемо не тільки собі, а й системі вищої освіти України в цілому, а досвід, який ми напрацюємо, допоможе іншим ЗВО  пройти цей шлях.

Довідково. Проект масових відкритих онлайн-курсів «Prometheus», має на меті організувати співпрацю з викладачами провідних ЗВО України, створювати та розміщувати масові відкриті онлайн-курси (МВОК) на власній платформі та надавати безкоштовну можливість університетам, організаціям та провідним компаніям публікувати їх та розповсюджувати.

Читайте також:

15355819_1239882402737817_5864341860203753623_n

Увядшая Роза

Не прошло и полгода с того времени, как всесильной хозяйкой университета была назначена донна Роза Винецкая. Кто она такая? Да […]

 

 

321

Канадский клен ты мой, опавший…

Совсем недавно свежевыкрашенный, веселый и нагловато уверенный в себе пятый и.о. ректора НАУ В.Исаенко строил далекоидущие планы. Там построим, там […]

nau-isaenko-kovtunec-mon-korupciya

Про жлобство і НАЗК

Хто з нас не хоче отримувати гідної заробітної плати, потішити себе і родину відпочинком, комфортом і достатком? Не знайдеться таких. […]