Посилена «нова команда» рейдерів, яка «прагне врятувати» НАУ

Представляємо «нову команду» рейдерів, яка «прагне врятувати» Національний авіаційний університет

18-1

Ісаєнко – доктор біологічних наук, професор, сфера наукових зацікавлень – дослідження глистів. Не у космосі, звичайно, а в агросекторі. Принцип життєдіяльності цих паразитів взяв за основу своєї діяльності. Живе та працює, паразитуючи.

Фігурант кримінальної справи про продаж ліцензій на освітню діяльність приватним навчальним закладам, які не відповідають вимогам.

isaienko-isaenko-nau-grinevich-mon-005

Організатор невдалої спроби озброєного захоплення університету 14 березня 2014 року. Також намагався купити кримінальне провадження проти ректора Кулика. Також невдало. «Зайшов» в університет через дачу хабара заступнику міністра освіти Ковтунцю.

Читайте також: За назначение нового и.о. ректора НАУ заплатили 500 тысяч евро

Продовжив традиції незаконних звільнень, залякувань та цькувань співробітників університету, започатковані рейдерами з банди Квіта.

Майснер – перший проректор з адміністрування, без освіти, стажу, наукового ступеня та вченого звання. Незаконно перебуває на посаді понад рік, отримуючи заробітну плату понад 60 тисяч гривень на місяць. Намагаючись втриматися на посаді після висновків Комісії МОН, змушений був «здати» своїх поплічників Квіта, Бідрудінова, Харченка, Авдєєва.

Аферист зі стажем, одна з його оборудок – зникнення в невідомому напрямку комплексу університетських будівель по вул. Вітряні Гори. Його функція у цьому злочині полягала в тому, щоб вчасно не відреагувати на незаконний продаж. А вже після продажу третій особі, яка вступила в права власності, почав зображати бурхливу діяльність.

Іванова – проректор з навчально-виховної роботи. Пенсіонерка, доктор наук з державного управління, колишній декан Академії муніципального управління, де прославилася стабільною ставкою хабара у 300 дол. США за все – екзамен, продовження контракту, прийом на роботу тощо. Фігурант кримінальної справи про хабарництво, через яку вимушена була звільнити посаду разом з ректором АМУ Присяжнюком, який також в результаті скандалу вимушений був залишити посаду. Нині Присяжнюк – член Наглядової ради НАУ.

Іванова, у функціональні обов’язки якої входить робота зі студентами, абсолютно не вміє користуватися комп’ютером.

Шульга – проректор з корпоративного розвитку, фігурант численних кримінальних проваджень, намагався через хабар уникнути кримінальної відповідальності, але провадження проти нього поновлені Певний час вимушений був за рішенням суду носити т.зв. електронний браслет.

Харченко – проректор з науки!!!))) сидить під домашнім арештом, чекає завершення слідства і оголошення судом вироку за рекордний хабар у 5 млн. грн.

На передодні роботи комісії МОН щодо НАУ було оприлюднено листа Голови НР НАУ О.Бадрудінова на імя Міністра Гриневич.

Читайте також:»Безглузді та непослідовні управлінські дії в.о. ректора Харченка В.П. і його заступників Майснера А.В. та Шульги В.П. можуть призвести до істотної шкоди університету!»

Прогноз Бадрудіново виповнився, проте це йому коштувало звільненням з посади голови. Допоміг Майснер та Ковтунець.

 

Читайте також: СМИ узнали, в каких валютах хранил деньги уволенный ректор-взяточник

Таким чином, концентрація криміналу в керівництві університетом, порівняно з каденціями Харченка, збільшилася. Причина – матеріальна вмотивованість першого заступника міністра освіти і науки України В.Ковтунця.

Читайте також: ПОНОВИЛИ ТА Й ЗВІЛЬНИЛИ! ІСАЄНКО «ПОВЕРТАЄ» НАУ В РУСЛО ЗАКОНУ НА ПІДСТАВІ РІШЕНЬ КОВТУНЦЯ З МОНУ?

 

Читайте також:

В.о. ректора НАУ Ісаєнко та Міністр Гриневич ігнорують лист від уповноваженого Верховної Ради України з прав людини щодо беззаконня в НАУ

В.О. РЕКТОРА НАУ ІСАЄНКО ТА МІНІСТР ГРИНЕВИЧ ІГНОРУЮТЬ ЛИСТ ВІД УПОВНОВАЖЕНОГО ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ З ПРАВ ЛЮДИНИ ЩОДО БЕЗЗАКОННЯ В НАУ

Лист від уповноваженого Верховної Ради України з прав людини щодо беззаконня в НАУ було проігноровано, як в.о. ректора НАУ Ісаєнком, …

ІСАЄНКО В.: «МОЄ ЗАВДАННЯ – ДО КІНЦЯ НАВЧАЛЬНОГО РОКУ РОЗЧИСТИТИ НАУ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ ВИБОРІВ»

ІСАЄНКО В.: «МОЄ ЗАВДАННЯ – ДО КІНЦЯ НАВЧАЛЬНОГО РОКУ РОЗЧИСТИТИ НАУ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ ВИБОРІВ»

Саме таку заяву, відповідаючи на запитання про те, коли в НАУ буде проведено вибори ректора, зробив сьогодні В. Ісаєнко на …

Наука вмирає! Гриневич мовчить

НАУКА ВМИРАЄ! ГРИНЕВИЧ МОВЧИТЬ

«Наука вмирає! І я думаю, що є багато бажаючих, аби Україна перетворилася в сировинний додаток», — Володимир Литвин «Наука вмирає! …