ПСЕВДОПРОРЕКТОР НАУ МАЙСНЕР ВПРОДОВЖ РОКУ ОТРИМУВАВ ЗАРОБІТНУ ПЛАТУ НЕЗАКОННО!

«Премія”. Це прекрасне слово не дає спокою недопроректору НАУ Майснеру і безліч “здобутків” «команди” пройдисвітів він забуває…

«ПРОРЕКТОР» НАУ АНДРІЙ МАЙСНЕР ОТРИМУВАВ ВПРОДОВЖ РОКУ ЗАРОБІТНУ ПЛАТУ НЕЗАКОННО! Без наукового ступеня, вченого звання, без досвіду роботи у вищій школі. Людина, яка не знає, що таке академічна лекція, бо здобував “освіту” в приватному виші, одночасно працюючи там. Людина, яка не відрізняє поняття “вчене звання” та “науковий ступінь”.

Але вчасно і у великих обсягах отримує заробітну плату та премії за “особливі досягнення”. Цих коштів вистачило б на преміювання сотень викладачів університету, які цього справді заслуговують.

За висновками Комісії МОНУ Майснер підлягає негайному звільненню. За отримання таких значних сум безпідставно, не маючи відповідної кваліфікації, аферисту та шахраю Майснеру доведеться повертати гроші в казну університету, а самому скласти компанію арештованому Харченку. Суд над пройдисвітом не за горами.

За переконливі та заспокійливі слова Харченку щодо його злочинів, за повну профнепридатність та незаконне звільнення працівників НАУ. За незаконні звільнення та переслідування працівників, за гвалтування Статуту та невиконання рішень судів. За відсутність наукових ступенів та вчених звань, а також за те, що жодного разу в житті не зв’явився у студентській аудиторії він отримує заробітну плату –  69265,17 грн. 

Mercedes-Benz-C450-AMG-Estate-stoit-vozle-doma 333Майснер 082016

 Ущербный Майснер в НАУ? Это опасно!

“ОБОРУДКИ” РЕЙДЕРА НАУ АНДРІЯ МАЙСНЕРА ВИКРИЛА СИСТЕМА ПУБЛІЧНИХ ЕЛЕКТРОННИХ ЗАКУПІВЕЛЬ PROZORRO