«Реформа» от Гриневич… Интересно чему может научить садик с количеством детей в группе 40 человек?

Комментарии
Татьяна Редька
Татьяна Редька мандам в бреду? Она не понимает что противоречит сама себе?: «Але в Конституції немає обов’язку громадянина здобути дошкільну освіту. Тому дитині не потрібно жодного документу про те, що вона здобула дошкільну освіту.
– І рівень тих дітей, які не ходить до садочка, ніяк не перевірятимуть?
– Звичайно, контролювати тих, хто не ходить до садочка, ніхто не буде. Але ми намагаємося пояснити батькам і суспільству, що здобуття належної дошкільної освіти проектує успішність дитини в школі.
Навіть рік дошкільної освіти з 5 до 6 років значно підвищує освітні шанси дитини. І цей час не можна втратити цілковито.
Тому ті батьки, які беруть на себе зобов’язання, що дитина перебуває з ними вдома, повинні розуміти, що в цьому віці вже замало дитину просто годувати і займатися тільки збереженням її фізичного стану, а її треба інтенсивно розвивати.

Юлия Степаненко Интересно чему может научить садик с количеством детей в группе 40 человек? Выжывать?

Ніна Журінська

Ніна Журінська Ірина Єгорченко Живе сім»я в гарному достатку. І тут якийсь вчитель з одним так-собі, але чистим костюмом, починає «вчити жити»! Шок!-прогресивні батьки питають-Якщо такий розумний, то чого такий бідний?-що він може навчити нашу дитину?

Ніна Журінська

Ніна Журінська Пропоную поміняти зарплати вчителів на зарплати суддів і навпаки! Оце-реформа!

Татьяна Редька

Татьяна Редька Ірина Єгорченко то что среди педагогов есть «педики» — факт. В то же время, это пока что единично. Обычно «педики» особо приближенные к руководству, из всех сил делают то что «нам сказали» и выкурить их со школы невозможно. Поэтому система держится на «педиках» и тех из них кто стал министром.

Татьяна Редька
Татьяна Редька Ніна Журінська абсолютно. Если престижность определяется 20% от минимума, то и отношение общества на ур-е минимума. Хотя, если мы не выйдем на улицы, упадем ещё ниже.
Проценко Ксенія Сергіївна

Проценко Ксенія Сергіївна 39 988,4 — МАТЕРИАЛЬНАЯ ПОМОЩЬ НА РЕШЕНИЕ СОЦИАЛЬНО-БЫТОВЫХ ВОПРОСОВ. Вся заработная плата министра образования и науки Лилии Гриневич за декабрь составила 76 600 гривен.