Роза Вінецька — нова «смотрящая» за Ісаєнком та університетом НАУ

 

Черговий переполох в НАУ. Донна Роза

Сьогодні о 4 годині ранку всі прибиральниці 1 корпусу були викликані в кабінет першого проректора. Задача стояла надважлива — підготувати приміщення до «заселення» нового проректора — Рози Вінецької, яка є «смотрящей» за Ісаєнком та університетом.

roza-sauna-v-o-prorektor

Батюшку не викликали, кабінет після Майснера не освячували. А даремно.

Хто така Роза Вінецька, в університеті знають уже всі. Ще одна молода особа, яка скористалася «соціальним ліфтом»: вік близько 30, жіночої статі, досвід роботи та профільна освіта — відсутні. Якраз те, що потрібно в сучасних умовах, щоб «керувати» бюджетом університету.

Бажаючих стати проректорами з осені 2015 року меншає. Мало хто наважується. В університеті кажуть, що скоро проректорів будуть забирати з Окружної, бо тих, хто має хоч якийсь досвід роботи в університеті, — одразу забирають в міністерські структури, до Ковтунця.

Призначення донни Рози — ще один плювок в обличчя колективу університету. Поки що вона в статусі виконуючої обов’язки. Але які слова знайде Ісаєнко, щоб переконати членів вченої ради проголосувати за її призначення? У словнику слів забракне. Це точно.

А зарплату їй визначив Ісаєнко на рівні майснерівської — 65 тисяч гривень на місяць.

Чи не забагато?

Видно, без запрошення батюшки все ж таки не обійдеться…