СПОЧАТКУ ІСАЄНКО ТА КОВТУНЕЦЬ ЗАДІЯЛИ СТУДЕНТА ХИМИЦЮ У «СВОЇЙ ДОРОСЛІЙ» ГРІ, ЗАЗДАЛЕГІДЬ ЗНАЮЧИ ПРО НЕТРАДИЦІЙНУ ОРІЄНТАЦІЮ, А ПОТІМ ВИГНАЛИ ЙОГО З НАУ

СТУДЕНТИ НАУ НЕ ДАДУТЬ СЕБЕ ОШУКАТИ! 

Агонізуючий тандем нікчемних корупціонерів Ісаєнко-Ковтунець у паніці! Корупційна оборудка, зрежисована Ковтунцем , і здійснена Ісаєнком із десантування приблуди-глистознавця з педвузу до Національного авіаційного університету, добігає кінця!

За назначение нового и.о. ректора НАУ заплатили 500 тысяч евро

Проте не втрачаймо пильності. В очікуванні заслуженого пенделя та у відчутті судової лави, що неухильно наближається за все скоєне, ця пара невдах намагається використати те єдине, що визначає їхню сутність – підлість, шахрайство і навички  підставляти  для свого самозбереження інших.

http://court.gov.ua/fair/sud2609/

 

Спочатку Ісаєнко та Ковтунець задіяли студента Химицю у «своїй дорослій» грі, заздалегідь знаючи про його слабкі місця. Потім вигнали студента Химицю М.Ю. НАУ.
Читайте:

Кадровий “актив” Ісаєнка. Скандаліще

Попередження: Наведені нижче відеоматеріали містять ненормативну лексику.

Вотетауспєх! Це не «байки про сауну», навіть не «фейковий мітинг» під МОН. Це ізвєстность, так сказать, навєка!
Не хотів псувати стрічку не ФБ-шним жанром, але доведеться. Дасть Бог, що жодне дитя більше не попадеться в руки такому чи схожому покидькові.

На відео той самий студент НАУ Михайло Химиця. Ліва рука в.о. ректора НАУ Ісаєнка (права – помічник ректора Рєзнік, «спеціаліст» по неповнолітніх дівчатках-мінусіхах).

Його впіймали на гарячому активісти однієї з організацій, яка захищає дітей від педофілів.

Небезпека таких химиць в тому, що вони – передовий молодіжний загін, так сказать «комсомол» цілого в.о. ректора університету Ісаєнка. Під химиць виписуються премії, які потім вони забирають у власників карток, химицям закривають сесії по дзвінку Ісаєнка (до 12 заборгованостей за день-два). Химицям проплачують сюжети на телеканалах за університетські гроші. Але химиць мало. Зовсім мало. Хороших студентів набагато більше.

Нормальні студенти відчувають фальш, вони вчаться, змагаються за стипендію, конструюють літаки, грають на «Березневих паростках», «Студвесні», «Лізі сміху», беруть участь у наукових конференціях. Їм ніколи гратися в нав’язані черговим в.л. ректора ігри. Не вони електорат Ісаєнка. Його надія та опора – химиці.

З химицями погоджує «мітинги протесту» перший заступник міністра освіти Ковтунець, до химиць з повагою виходить поспілкуватися заступник міністра Павло Полянський, бо «автор муток» в НАУ Ковтунець на цей період їде у відрядження, підставляючи свого колегу під неприємності. Правий пан Павло коли каже: «Хтось весілля грає, а мені посуд мити». Порядна людина завжди довірлива.

Ігнорування закону Ковтунцем, масові незаконні чистки університету «під себе» Ісаєнка, педофілія Химиці – речі однієї аморальної частоти.

Зрештою, чому має боятися закону Химиця, якщо на закон плюють міністри освіти?

Джерело:  ГО “ЗiРКА” Захист і реконструкція країни | Киев

 

6

 

 

312221331

nau-maysner-the-end-001-jpg