Так і живе в НАУ в.о. ректора Ісаєнко – від брехні до брехні

Isayenko-NAU-MON-207x301

Ісаєнко, Facebook і «кисельовщина».

Брехнею світ перейдеш, а назад не повернешся. Ця народна мудрість про таких як Ісаєнко. Улесливий чоловічок, який брак розуму і таланту компенсовував завжди лизоблюдством та улесливістю. Ну і підбріхував коли треба.

Так було і з його призначенням на посаду в.о. ректора НАУ. Збрехав своїм покровителям про «шалену підтримку колективу», про свій «великий досвід», про «наведення порядку», про «видатні наукові досягнення», хоча жодної одноосібної публікації за багато років так і не народив, хоча й тужився-претужився. Правда, раз таки пукнув, видаючи одноосібну монографію. Але то всі так роблять. Положено.

Збрехав і про те, що піднесе на тарілочці і матеріальні бонуси. Тим, міністерським жлобам, кому «положено».

Модель поведінки Ісаєнка не змінилася. Кожному не тільки в попу без мила лізе, але й так оченятами «блим-блим», мовляв, я ж «хороший», я ж «свій», я ж «за університет». І так годинами на різних нарадах-перенарадах, на яких, за влучним висловом викладачів, вони вимушені слухати «бред жующего коня». Де мукає собі під ніс абракадабру, і бровки в «глибокій задумі» корчить, і трима паузу, довго, за Станіславським, для солідності, таскать. Ніби позує перед камерою.

І так вже за свій імідж дба, так дба. Людей понабирав силу-силенну. Усю «рєзніковську рать», на яку усім на…рать, підібрав, не збридив. І сторіночку свою у ФБ так і плека, так і плека.

Спочатку, до Ковтунцевої підлоти університетові, сторіночка була така собі, «котики-песики», «привітання-поздоровлення», ну і фото постановочні часто – тут він сидить, тут стоїть, тут ручки розставив, а тут з подорожі країнами різними. Не так думки, як зачекінитися-похвалитися. Словом, убогенько так, на підлітковому рівні Вконтакте.

Але й тут знайшовся! Найняв для себе кількох студенток-журналісток, щоб причепурили, трохи солідності додали, трохи інтелекту, трохи лексики, словом, осучаснили образ підстаркуватого пенсіонера.

Але цього не просто спраглий ісаєнківський нарцисизм вимагав – з міністерства наполегливо рекомендували «стати активнішим у соцмережі». Бо мало прихильників, бачте, у їх протеже, популярність мала б бути ширшою, а тут скромненько так, «на донышке».

Та застав дурака, як мовиться, так він і лоба розіб’є. «Управлінський геній» Ісаєнка «виплюнув» на гора доручення усім керівникам підрозділів провести відповідну роботу з професрсько-викладацьким складом на предмет «посилення підтримки сторінки Ісаєнка шляхом активних лайків та перепостів», що буде заохочуватися керівництвом. Карл!!!…

Цей уже 10 днів нелегітимний, «лайкозалежний» паяц придумав собі таке «ноу-хау», від якого у нормальної людини не просто посмішка, а гомеричний сміх. Наказова популярність. Подать сюда! Щось від унтер пришибєєва, щось від іванушки-дурачка, щось від звільненого за хабарі міністерського чиновника.

І що тільки не робить Ісаєнко, щоб стати медійним лідером: і опонентів банить, і боти йому дифірамби співають, і лизоблюдам за коментарі доплачує, і адмінапарат підспівувати змушує – все марно. Залишилося одне – брехати, брехати, брехати – через власну сторінку, через підлеглих, через ботів, через фальшиві пабліки, через офіційну сторінку університету.

Так і живе – від брехні до брехні. Як брехливо заліз в колектив, так брехливо і керує. Слизький шлях.

Суцільна вата. Суцільна «кисельовщина»…

facebook

Читайте також:

Isaienko-NAU-Kovtunec-Grinevich-MON-250-306-300x214

В.О. РЕКТОРА НАУ ІСАЄНКО ФАЛЬСИФІКУЄ У ФЕЙСБУЦІ ІСТОРІЮ З ЛІТАКАМИ

 Isaienko NAU-Grinevich-MON-300x225

СКОРОЧЕННЯ У ТРИ РАЗИ КІЛЬКОСТІ МІЖНАРОДНИХ ПРОЕКТІВ В НАУ ІСАЄНКО НЕ ПОБАЧИВ

 isaienko-isaenko-nau-grinevich-mon-023

«ВИДАТНИЙ» АВІАТОР-ГЛИСТОЗНАВЕЦЬ СУЧАСНОСТІ ВОЛОДИМИР ІСАЄНКО РОЗРОДИВСЯ НА СВОЇЙ СТОРІНЦІ У ФЕЙСБУЦІ ЧЕРГОВИМ РОЗЛОГИМ «ОПУСОМ» З ПРЕТЕНЗІЄЮ НА «БУЛЛУ»

 isaienko-isaenko-nau-grinevich-mon-006

ОДИН З НАЙУСПІШНІШИХ НАВЧАЛЬНИХ ПІДРОЗДІЛІВ НАУ ЧЕРЕЗ НАСИЛЬНИЦЬКУ РЕОРГАНІЗАЦІЮ ІСАЄНКОМ ПРИПИНИВ СВОЄ ІСНУВАННЯ

 isaienko-isaenko-nau-grinevich-mon-018

СТИЛЬ «ПРОФІ» ВИДНО ЗДАЛЕКУ…В.О. РЕКТОРА ІСАЄНКО ПІДВОЗИТЬ, А ПРОРЕКТОРИ «РУКОДЕЛЬНИЧАЮТ»…

 isaienko-isaenko-nau-grinevich-mon-017

З СЬОГОДНІШНЬОГО ДНЯ ОДИН З НАЙУСПІШНІШИХ НАВЧАЛЬНИХ ПІДРОЗДІЛІВ НАУ ЧЕРЕЗ НАСИЛЬНИЦЬКУ РЕОРГАНІЗАЦІЮ ІСАЄНКОМ ПРИПИНИВ СВОЄ ІСНУВАННЯ

 isaienko-isaenko-nau-grinevich-mon-005-1

ЗАКУПІВЛІ…НА КРИВУ ДОРОГУ ВИЙШОВ В.О. РЕКТОРА НАУ ІСАЄНКО

 isaenko-maysner-nau-007-300x267

СТАНОМ НА СЬОГОДНІ «ТІТУШОК» В НАУ НЕМАЄ. ВЧОРА ІСАЄНКО ОТРИМАВ НАГАНЯЙ З МІНІСТЕРСТВА ЗА ЦЕЙ ІДІОТИЗМ

isaenko-babak-2

ЛЕКЦІЇ В ПАРИЛЬНІ, АБО ЯК КЕРІВНИЦТВО НАУ НА ЧОЛІ З РЕКТОРОМ ІСАЄНКО РОЗВАЖАЄТЬСЯ У САУНІ