Тепер стратегія МОН зрозуміла — у будь-який спосіб привести до головування в НАЗЯВО підконтрольну особу!!!

НАЗЯВО Ковтунец Гриневич МОН

Тепер стратегія МОН зрозуміла — у будь-який спосіб привести до головування в НАЗЯВО підконтрольну особу!!!

Отримав інформацією від однієї людини — члена НАЗЯВО, яка була присутня на нараді у Міносвіти:

Міністр Гриневич чітко висловила свою позицію — кандидатура Професор Наталія Кузнєцова, представник КНУ імені Т.Г.Шевченка, підконтрольність якої гарантує товариш Губерский, Леонид Васильевич!

Світлина від Андрія Лещенка.

«незалежне» агентство?!!!

Андрій Лещенко

facebook.com

 

Коментарі
Ягіт Агрба
 Ягіт Агрба Ця Кузнєцова дружина судді Вищого господарського суду України Олександра Кота, ще у 2014 році вона мала мільйоні доходи: https://bihus.info/suddi-vishogo-gospodarskogo-sudu…
Volodymyr Ilchenko
 Volodymyr Ilchenko хм… заради цього проект змін з нормами «про гендерну рівність» і т.д.???
Семен Падалка
Семен Падалка Вважаю, що Міносвіти ставить собі за мету максимум – привести до головування лояльного голову. А задача мінімум — дискредитувати Нацагентство, щоб воно не функціонувало взагалі, у всякому разі, доки Гриневич – міністр.
Не здивуюсь, що це повідомлення, саме з метою дискредитації агентства, розповсюдили піарники самої Гриневич.
На жаль, з задачею мінімум Гриневич вже впоралась. А це була принципова річ для новоствореної інституції – довіра та легітимність.
Гриневич минулоріч вже отримала золоту медальку «посіпака року» та срібну «плагіат року», вона вже зараз вона може вішати нову нашивку «за дискредитацію НАЗЯВО та паплюження ЗУ «Про вищу освіту».
Элеонора Шестакова
 Элеонора Шестакова Согласна со всем. Но есть одно НО, которое надо помнить и учитывать в сложившейся ситуации. При всей малопривлекательной роли МОН ведь не оно выбирало в члены НАЗЯВО плагиатров и их покровителей (Волосовец, Гурак, Выжва). Не МОН в течение этого учебного года не давало и всем членам НАЗЯВО вместе и каждому по отдельности отстаивать нормы борьбы с плагиатом и апелляции на заседание спецсоветов, отмененные с подачи МОН в июле 2016 г.. Это всё был и личный выбор каждого избирателя, уже члена НАЗЯВО, и их коллективная воля. В этом тоже ответ на вопрос, почему это НАЗЯВО, так по сути и не начав работать, разрушило доверие к себе и свою репутацию.

Читайте також:

 

Майснер з НАУ пакує чемодани

Майснер пакує чемодани. Заява Президента України про наведення порядку з випадками подвійного громадянства не на жарт схвилювала осіб, які окрім …