У Гриневич в МОН: Ворон воронові очі не видзьобає

Цікаве засідання атестаційної колегії МОНУ від 1.2.2018:
виявляється, спецрада нац. мед університету підтверджує наявність плагіату, юристи його не бачуть, член колегії підтримує юристів, а інший каже, що плагіат і текстові запозичення — це різні речі (з 25:40 по 34:25), а потім іде демонстрація на слайдах:

1 лютого 2018 року. Засідання атестаційної Колегії…
YOUTUBE.COM
Комментарии
Олег Смирнов
Олег Смирнов Зверніть увагу на зауваження С. Арбузової на 42:30 і наступні жалюгідні виправдовування керівника плагіатної дисертації професора Олесі Гольчій (якщо точно почув). Щось лепече про антиплагіатні програми.
Олег Смирнов

Олег Смирнов Які віртуози: з 54-ї хвилини вирішують припинити повноваження не взагалі спецради, яка пропустила плагіатну дисертацію, а тільки повноваження приймати до захисту дисертації з соціальної медицини.

Однак чому тоді кримінальний кодекс дає можливість заборонити злочинцям посідати керівні посади взагалі, а не окремо посаду «директор магазину», щоб тоді можна було б бути директором автобази або президентом.?

Олег Смирнов
Олег Смирнов Починаючи з 1:18:00 — дивимося комедію про дисертації з патологічної фізіології.
Егор Козлов
Егор Козлов Да, з 42ї повний зашквар! :)
Наталья Шушлебина
Наталья Шушлебина А що ж тоді відбувається за закритими дверима? Жах!

Егор Козлов
Егор Козлов Да, про 5 патофізіологів то квінтессенція, далі все ясно. Вони хочуть спокійно працювати і прямо про це кажуть..

Олег Смирнов
Олег Смирнов Оті 11 членів атестаційної колегії з великими животами, хто на 2:01:00 був проти експертизи сумнівних дисертацій, — ось ці прізвища має знати країна!