У Ковтунця в МОН одні договорняки! Заступник Міністра вдруге затвердив кримінільний штатний розпис юридичного університету імені Ярослава Мудрого..!

«У Ковтунця в МОН одні договорняки! 1-й заступник Міністра вдруге затвердив кримінільний штатний розпис юридичного університету імені Ярослава Мудрого..!»

 

Червона картка для міносвіти #НАУвибори

Днями в міносвіти отримали ось такі документи.
Він зобов’язує посадових осіб виконати рішення суду щодо поновлення Р.Хращевського на посаді в.о.ректора НАУ.
Якщо протягом 10 днів міносвіти не виконає вимог виконавчої служби, то міністр, або держсекретар змушені будуть заплатити штраф.
Якщо і після цього протягом 3 днів Р.Хращевський не буде поновлений, то буде відкрите кримінальне провадження проти одного з керівників міністерства.
Схоже, що через приватні забаганки першого заступника міністра В.Ковтунця, давно колотить не тільки колектив НАУ, але й колектив міністерства.
Зверніть увагу на дату. Часу для виконання залишилося зовсім мало)

Фото Ярослава Козачка.
Фото Ярослава Козачка.
Фото Ярослава Козачка.
Фото Ярослава Козачка.

 

Комментарии
Михаил Чайкин
Михаил Чайкин Так год прошёл же, какие 10 дней?

 

Ярослав Козачок

Ярослав Козачок Виконавчого провадження не було. Тепер є)

Оксана Пунда

Оксана Пунда Тут важко все зрозуміти, бо по Закону такого бути не може. Ще 23.02.17 року рішенням Соломянського суду, яке негайне до виконання Хращевського поновлено на посаді во ректора НАУ. Це рішення 12.07.17 було підтверджене апеляційним судом і вступило в законну силу! Але МОНУ не виконує рішення!!! Займається відписками, то погано ім читається печатка, то вкажіть повне імя судді і секретаря і т.д. Тільки зараз домоглися відкриття примусового виконавчого провадження! Далі буде…

Ярослав Козачок

Ярослав Козачок Тут ключове слово «примусово». Це справді «личить міносвіти»(

Володимир Богуцький

Володимир Богуцький В МОН одні договорняки! 1-й заступник Міністра вдруге затвердив кримінільний штатний розпис юридичного університету імені Ярослава Мудрого..!

Ярослав Козачок
Ярослав Козачок Схоже, що в нього бізнес на «штатках». Не можна повірити, що він це робить не з метою отримання неправомірної вигоди.