У министра Гриневич реформа образования — это движение вверх по лестнице ведущей вниз

Ковтунец скандал Гриневич реформа МОН 1

Прошу прощения у автора, за то, что утащила пост без разрешения, но очень захотелось проанализировать информацию, кроме заявленной, имеющейся в нем. Ниже в комментариях анализ. Прошу реагировать не стесняясь и в выражениях тоже. (метод — провокация) И так сам пост: 20 днів як 120 хвилин. Серія 2. Вчитель.

Вчителі, які наважилися взятися за цю справу – незвичайні люди. Ще 150 днів тому вони не знали про те, як конкретно вони будуть втілювати Велику ідею, чим буде забезпечено їх персональний вибір, хто стане партнером ?
Але вони вже були знайомі з майбутніми учнями, їх батьками, головним документом – Концепцією НУШ та планами реформування освіти в Україні в цілому.
Цього вистачило, для того, що зробити вибір: я маю до цього долучитися! Бо це — нове, інше, безмежно цікаве!
Цінності, на яких ґрунтується проект Державного Стандарту, виглядали як свіжий вітер. Це спонукало вчителів до дій – самостійних та відповідальних. Подати заявку в «Освіторію», пройти конкурсний відбір, пройти повний цикл навчання, дочекатися 1 Вересня, коли мрія почне здійснюватися!
Майбутня робота передбачала сюрпризи, але стала суцільною несподіванкою — це перемога ! Шкільна команда НУШ – вчителі, батьки, адміністрація школи разом змогли: розпочати процес без програм та посібників у вересні, розібратися у великій кількості навчальних матеріалів у жовтні, створити безмежну кількість власних до грудня; малювати, клеїти, різати, перетворювати, чаклувати, домовлятися; спроектувати та придбати необхідні меблі для класів, організувати навчальний процес відповідно до вікових особливостей дітей, залучити учнів до творчої, самостійної діяльності.
100% батьків своїми заявами підтримали пілотний проект НУШ.
99, 4% дітей не демонструють тривожності
98, 4% учнів вважають зміст уроків простим
99% повністю задоволені своїм життям та навчання.
62% учнів хотіли би вчитися без вихідних
61% учнів хотіли би «вчити хімію», бо біологію та фізику вони «вже вчать»
60% учнів просять вчителя дати їм додаткові завдання
«Школа» для 70% учнів 1 класу асоціюється зі «розгадуванням таємниць та секретів», розмовами про життя, друзями, та вчителем. Школа викликає емоції радості, задоволення.
Ми провели 16 фантастичних тижнів, коли кожен дорослий був небайдужим, ініціативним, творчим. Де кожний вчився та кожний вчив.
Через 120 днів від початку проекту Педагогічне товариство підводило проміжні підсумки. Ми намагалися разом оцінити поточну ситуацію, щоб планувати наші дії на майбутнє.
Важливо, що оптимістів у нашому колективі більше, ніж песимістично налаштованих. Йти звичною стежкою, повертатися назад, знижувати темпи не погодився ніхто, багато вчителів резонно акцентували на завеликій кількості учнів в класах, «Старому Стандарті» у 5 та 9 класах та відсутності місць для всіх, хто хотів би так вчитися у нашій школі.
Так рухаються вперед люди, яким довіряють найцінніше!

Комментарии
Татьяна Редька Вчителі, які наважилися взятися за цю справу – незвичайні люди. Ще 150 днів тому вони не знали про те, як конкретно вони будуть втілювати Велику ідею, чим буде забезпечено їх персональний вибір, хто стане партнером ? То что учителя необычные люди неоспоримо, хотя необычность не всегда положительная оценка. Далее, 150 дней назад они взялись за дело о котором не имели понятия и не имели инструментов для осуществления чей-то Великой идеи. Кстати в чем идея они тоже не знали.

Управление

Татьяна Редька
Татьяна Редька Не имея никакой информации они — учителя решают, что ЭТО новое другое безмерно интересное. ??? таки необычные люди.
Татьяна Редька
Татьяна Редька «Цінності, на яких ґрунтується проект Державного Стандарту, виглядали як свіжий вітер. Це спонукало вчителів до дій – самостійних та відповідальних». Первое предложение опускаю как епический слог. Обращаю внимание что ПРОЕКТ, т.е. то что может измениться, подтолкнуло учителеы, ВНИМАНИЕ!: к самостоятельным и ответственным действиям. посмотрим к каким. .
Татьяна Редька
Татьяна Редька Шкільна команда НУШ – вчителі, батьки, адміністрація школи разом змогли… СТОП! а какже самостоятельные ответственные действия. Нет, с администарцией все понятно — нагнула учителей. Но родители? После работы вместо побыть с семьей реализовывали самостоятельные и ответственные действия других лиц. Дальше смотрим что же делали.
Татьяна Редька
Татьяна Редька «розпочали процес без програм та посібників у вересні», Ага, приходят дети и учитель с администрацией, учителями и родителями учат детей чему? «у великій кількості навчальних матеріалів у жовтні» Откуда в октябре появилась большое количество учебных материалов и как соотнеслись они с обучением в сентаябре.
Створити безмежну кількість власних до грудня» малювати, клеїти, різати, перетворювати, чаклувати, домовлятися; спроектувати та придбати необхідні меблі для класів, організувати навчальний процес відповідно до вікових особливостей дітей, залучити учнів до творчої, самостійної діяльності. И вот здесь вырисовывается др. ситуация. На детях проводят эксперимент: как-то поучили в сентябре, в октябре тоже ещё разбирались, в декабре творили…. Но ведь учили!!! В посте правда о результате как совокупности знаний нет ничего, кроме искривления реальности «биология уже учат». НО ведь самое-то главное — благодаря бесплатному сверхурочному труду выполнена была работа учредителя — киевского горсовета, управления образования и др. паразитов от образования.
Татьяна Редька
Татьяна Редька И все это движение вверх по лестнице ведущей вниз.