В.о. ректора НАУ Ісаєнко не мав права одноосібно приймати рішення про звільнення В.Шмарова і перевищив свої повноваження!

 Isaienko NAU скандал Grinevich-MON 2017.jpg

Стаття 43 Закону про вищу освіту: «Обрання на посаду та звільнення з посади керівника факультету (навчально-наукового інституту) закладу вищої освіти державної (комунальної) форми власності. 2. Керівник факультету (навчально-наукового інституту) може бути звільнений з посади керівником закладу вищої освіти за поданням вченої ради закладу вищої освіти або органу громадського самоврядування факультету з підстав, визначених законодавством про працю, за порушення статуту закладу вищої освіти, умов контракту. Пропозиція про звільнення керівника факультету (навчально-наукового інституту) вноситься до органу громадського самоврядування факультету (навчально-наукового інституту) не менш як половиною голосів статутного складу вченої ради факультету (навчально-наукового інституту). Пропозиція про звільнення керівника факультету (навчально-наукового інституту) приймається не менш як двома третинами голосів статутного складу органу громадського самоврядування факультету (навчально-наукового інституту).» Тобто Ісаєнко не мав права одноосібно приймати рішення про звільнення В.Шмарова і перевищив свої повноваження!

Друзі!
Учорашнім числом Ісаєнко звільнив директора НН Аерокосмічного інституту Валерія Миколайовича Шмарова, доктора технічних наук, професора, екс-міністра оборони.
Без погоджень, пояснень, обманом. Підписав і втік у відрядження.
Звільнення продовжуються. Очевидно, скоро вибори ректора.
Покидьки зачищають університет, цькують авторитетних колег, заводять собі подібних покидьків.
Тримаймося. Це агонія рейдерів.
Все буде добре)

Комментарии
Oleg Bratskiy

Oleg Bratskiy Биолог зачищает «конюшни»…)

 Ярослав Козачок

Ярослав Козачок З міносвіти телефонують до приймальної в.о.ідіота і запитують, чи правда, що звільнили В.Шиарова. Там говорять, що неправда, або не знають. Викладаю фото наказу. Даруйте, що копія погана. Поки іншої немає.

Ярослав Козачок тут прізвища В.Шмарова немає. Мабуть по Валерію Миколайовичу Ісаєнко підписав наказ під час невмотивованого нападу гніву. Таке буває в період осіннього загострення.

Фото Ярослава Козачка.
 Оксана Пунда

Оксана Пунда Ознайомилася з частиною документів про звільнення Шмарова. Скажу коротко. Якщо він звернеться до суду, то виграє 100%. Розчарував Лапутько! Трудовик він нульовий, елементарні помилки, тільки понти!

Виталий Родин ответил · 1 ответ
Александр Сидоренко

Александр Сидоренко В данной ситуации нам всем уместно вспомнить слова выдающегося человека нашей эпохи, автора азиатского чуда, основателя Сингапура, Ли Куан Ю: «Мы осуществляем власть как доверенные лица народа и должны ответственно исполнять этот долг… Когда люди, наЕще

Ярослав Козачок ответил · 1 ответ
Alexandr Nagurnyj

Alexandr Nagurnyj Цікаво порівняти здобутки Шмарова на посаді директора і «досягнення» горе-глистознавця…

Оксана Пунда
Оксана Пунда Стаття 43 Закону про вищу освіту: «Обрання на посаду та звільнення з посади керівника факультету (навчально-наукового інституту) закладу вищої освіти державної (комунальної) форми власності. 2. Керівник факультету (навчально-наукового інституту) може бути звільнений з посади керівником закладу вищої освіти за поданням вченої ради закладу вищої освіти або органу громадського самоврядування факультету з підстав, визначених законодавством про працю, за порушення статуту закладу вищої освіти, умов контракту. Пропозиція про звільнення керівника факультету (навчально-наукового інституту) вноситься до органу громадського самоврядування факультету (навчально-наукового інституту) не менш як половиною голосів статутного складу вченої ради факультету (навчально-наукового інституту). Пропозиція про звільнення керівника факультету (навчально-наукового інституту) приймається не менш як двома третинами голосів статутного складу органу громадського самоврядування факультету (навчально-наукового інституту).» Тобто Ісаєнко не мав права одноосібно приймати рішення про звільнення В.Шмарова і перевищив свої повноваження!

Представники «нової хвилі управлінців», які прийшли в НАУ разом з нав’язуваним міносвіти в.о. ректора Ісаєнком займаються безпробудною пиятикою

  Представники «нової хвилі управлінців», які прийшли в НАУ разом з нав’язуваним міносвіти в.о. ректора Ісаєнком займаються безпробудною пиятикою. Йде …

В.о.ректора НАУ Ісаєнко йде «на посадку»

    За аферу з пілотами  в.о. ректора НАУ Ісаєнко віддав 2 квартири, які належать Національному авіаційному університету, високопосадовцям із Міністерства …