В.о. ректора НАУ Ісаєнко перестав пиячити?

IMG_4031 IMG_4032 IMG_4033IMG_4029
IMG_4030IMG_4045 IMG_4046IMG_4030
Ісаєнко Исаенко НАУ Гриневич МОН 023
Скандал НАУ Ісаєнко 2 2017 Скандал НАУ Ісаєнко 3 2017

Ісаєнко відпрацьовує. Тепер завдання показати, що і цей в.о. ректора начебто «продався» попередникам (хоча працює зовсім на інших). Таке собі «самознищення» за вимогою. Навіщо? Бо це є привід для того щоб в НАУ ввести нового В.О. ректора. І вибори відкласти на невизначений термін. А пані Роза сприяє як може. Для кого це все? Кому це вігодно? Хто шляхом хаосу заробляє на #НАУ#зрада

Світлина від Tetyana Kalita.
Світлина від Tetyana Kalita.
Коментарі
Oksana Punda

Oksana Punda Максим Луцкий, прокомментируешь?

Volodymyr Isaienko
Volodymyr Isaienko Tetyana Kalita, невже у мами двох малюків, яка перебуває у відпустці по догляду за дитиною, немає інших турбот ніж провокативно ганяти по ФБ #зрада ???
Тільки… дуже неуважна людина) не помітила, що на обох фото я «завмер» в абсолютно однаковій позі… І з кухлем пива ніяк «не впораюся»)) … що вже казати, що я не їм РУКОЮ років так з … !)) бо наші мами не шкодують ні часу, ні зусиль на наше виховання))
Раджу і Вам зосередитися на цій шляхетній справі — вихованні власних дітей. Бо, випадкова можливість попрацювати із студентами на високій посаді (проректора), не принесла Вам ні особистого авторитету, ні успіху для університету.
Тепер це остаточно зрозуміло, адже інтриги, брехня і маніпуляції не мають нічого спільного з професійністю!
P.S. Не маю часу і бажання дізнаватися хто та яким чином продукує такий примітивний фотомонтаж, адже твердо переконаний, що різні інформаційні провокації та спроби дестабілізувати ситуацію для того, щоб повернутися на високі посади в університеті, приречені на повне фіаско!