В.о. ректора НАУ Ісаєнко  «виводить» службові квартири, право на які було надано викладачам на співробітникам

Картинки по запросу НАУ Ісаєнко

Друзі!

Пройшла інформація про те, що тимчасове керівництво університету виводить службові квартири, право на які було надано викладачам на співробітникам, у комунальну власність міста.

Це означає, що 49 університетських сімей не отримає службового житла. Натомість окремі нинішні керівники університеу та особи, які були працевлаштовані до НАУ протягом трьох останніх років, отримають житло одразу у приватну власність.

Якщо володієте фактами чи документами, прошу надсилати мені в приватні повідомлення.

Yaroslav Kozachok

Як рейдери ліквідовують «квартирне питання»

Минає три роки з того часу як університетові було передано 32 службові квартири в будинку по вул. Донця, 2а, а також 2,5 роки з моменту, відколи забудовник передав на баланс університету ще 17 службових квартир у «панельці». Але вони до цих пір не передані працівникам у користування.

Таким чином, університетові було передано 49 службових квартир для потреб викладачів та співробітників. Але до цього часу     тимчасова адміністрація не дозволяє реалізувати їм це право.

За наявною інформацією в.о. ректора Ісаєнко не має наміру передавати в користування службові квартири, оскільки вони поступово надаються в користування іншим людям, в тому числі й тим, які не мають підстав для їх отримання.

Через відповідну незаконну схему вони  виводяться з власності університету і даруються, або продаються за заниженими цінами членам наглядової ради та особам, які були запрошені на роботу до університету в.о. ректора Ісаєнком, в тому числі і членам ректорату.

1