В.о. ректора НАУ Харченка В.П. – підсумки діяльності рейдерів в університеті

 

Бадрудинов Квит 301

ОСТАННІЙ РІК ІУДИ.   Підсумки діяльності «зіц-предсєдателя» Харченка

15 червня виповнюється рік з того часу, як колишній міністр освіти і науки Квіт особисто представив вченій раді університету нового в.о. ректора – Володимира Харченка. Мало хто тоді розумів, що відбувається і чому так сталося. Але підсвідомо більшість відчувала, що коїться щось недобре. Так і сталося.

Обіцянок «бородянськими пройдисвітами» було роздано  багато, але згодом стане зрозумілим, що ніхто і не збирався їх виконувати.

Пройшов рік. Нагадаємо про обіцянки та їх виконання.

 • Забезпечити діяльність університету згідно вимог чинного законодавства.

Сталося все до навпаки. Порушень чинного законодавства Квітом і його поплічниками в НАУ виявилося настільки багато, що нова Міністр Лілія Гриневич призначила Комісію міністерства з вивчення ситуації в НАУ. Сьогодні вся держава має змогу спостерігати в режимі он-лайн за результатами беззаконь, що призвели до небаченого правового колапсу.

Системні порушення законодавства продовжуються. А як може бути інакше, якщо аферисти незаконно обіймають свої посади? Беззаконня породжує беззаконня.

На сьогодні нелегітимними є і керівництво університету, і «вчена рада». Це висновок Державної інспекції навчальних закладів.

Правовий колапс, в якому опинився університет, унеможливлює його розвиток.

Відкриті кримінальні провадження проти Харченка, Квіта, Майснера, Бадрудінова. Шульзі загрожує 12 років позбавлення волі за шахрайство.

 • Відновлення розміру заробітної плати всім працівникам з коефіцієнтом х2.

Не виконано.

Обов’язкова індексація заробітної плати відповідно до постанови Кабінету Міністрів від 09.12.2015 р. №1013. здійснюється за рахунок коштів, раніше  накопичених легітимним керівництвом університету за попередній період.

Надбавки призначаються винятково за лояльність, і то не всім. На сьогодні уже немає коштів навіть виплатити оздоровчі в повному обсязі.

 • Поглиблення інтеграційних зв’язків з відокремленими навчальними структурними підрозділами

Не виконано.

Зокрема, Кіровоградська льотна академія «стараннями» Бадрудінова залишилася без 7-ми літаків. Борг за  літаки фірмі виробнику у 30 млн. грн. залишився за університетом.

Бадрудінов намагається забрати у КЛА НАУ останній літак, а згодом взяти в навчальні літаки оренду за рахунок коштів університету.

Він же намагається забрати в Кременчуцького вертольотного коледжу вертольоти і перебазувати їх на свій приватний Бородянський аеродром, за оренду якого покласти фінансовий тягар на шию університету.

Усю льотну підготовку планується проводити на його приватному аеродромі, який не відповідає жодним вимогам.

 • Насичення навчальних лабораторій кафедр сучасним обладнанням

Не виконано. Сучасне обладнання не придбано до жодної лабораторії.

 • Будівництво нового багатофункціонального стадіону сучасного типу

Не виконано. Немає навіть у проекті. Звичайнісінька популістська піар-акція. Натомість призначений вже 6-й (!) директор спорткомплексу за кілька місяців.

 • Будівництво на місці будинку ремонтно- будівельної ділянки 16 поверхового навчального центру спільно з фірмою Boeing

Не виконано. Немає навіть у проекті.

Квит Квіт Андрій Майснер Бадрудінов Шульга 0267

Боінг обрав для співпраці КПІ, не бажаючи мати нічого спільного з рейдерами.

 • Створення в ангарі 11 корпусу навчального центру спільно з фірмою Airbus

Не виконано. Немає навіть у проекті.

 • Будівництво гуртожитку сучасного типу для іноземних студентів

Не виконано. Немає в проекті. За рік не відремонтовано жодної кімнати в гуртожитках. Зате критично зменшилася кількість іноземних студентів НАУ.

 • Укладання та реалізація інвестиційних договорів з провідними компаніями світу

Не виконано. Не укладено жодного договору.

Серійне виробництво безпілотної авіації здійснюється, за підсумками тендерів, за розробками не НАУ, а інших розробників (КПІ, Електронмаш). Сотні мільйонів гривень університетських коштів висмоктано за  попередні роки даремно. Бадрудінов і Авдєєв продають безпілотники  через фірму «АБМ груп «Національний авіаційний університет», зареєстровану на своїх дітей.

 • Забезпечення усіх кафедр та інших підрозділів ліцензійними програмними продуктами

Не виконано. Витрачено понад півмільйона гривень на придбання непотрібної програми 1С для бухгалтерії, яка досі не працює.

Кафедри користуються програмним забезпеченням, придбаним на радіо ринку за власні кошти.

 • Закупівля 1000 сучасних комп’ютерів для кафедр. Закупівля меблів для кафедр та лабораторій. Закупівля 1000 парт для навчальних аудиторій.

Не виконано. Не закуплено.

 • Розроблення та реалізація програми енергозбереження. Заміна зношених вікон у 8 корпусі на склопакети.

Не виконано.

 • Розроблення та реалізація міжнародних наукових та освітніх проектів.

Не виконано. За рік – «0» нових міжнародних проектів.

 • Впровадження безкоштовного WiFi в усіх навчальних корпусах та в гуртожитках.

Не виконано.

 • Збільшення обсягу державного замовлення на підготовку фахівців

Не виконано. Під загрозою цьогорічна вступна кампанія загалом.

 • Збереження робочих місць як викладачів, так і інших працівників

Не  виконано. Очевидне різке зменшення навчального навантаження кафедр, скорочення штатів викладачів. Планується скорочення до 40%. Незаконні звільнення працівників різних рівнів. Доведено судами! На роботу приймаються працівники з кримінальним минулим.

 • Скорочення кількості підрозділів, які фінансуються за рахунок спецкоштів університету

Не виконано. Навпаки, має місце необґрунтоване створення відділу внутрішнього аудиту (12 осіб) з фінансуванням за рахунок спецкоштів. А також розширення кількості працівників юридичного відділу через велику кількість судових позовів до університету, міністерства та колишнього міністра Квіта.

Рейдер Шульга Квит Квіт 01235

 • Розширення участі представників університету в атестаційній комісії, в експертних радах та в науково методичних комісіях з погляду на «особливі» стосунки з міністром

Не виконано.

 • Збільшення в університеті контингенту українських студентів. Збільшення в університеті контингенту іноземних студентів

Не  виконано. Контингент студентів суттєво зменшується.

 • Збільшення кількості працівників, нагороджених державними та галузевими нагородами та відзнаками, з огляду на «особливі» стосунки з міністром

Не виконано.

 • Розширення ролі органів студентського самоврядування в управлінні університетом

Не виконано. Представники органів студентського самоврядування відсторонені від університетського життя. Зокрема, вони були відсторонені від участі в конференції трудового колективу, не представлені у вченій раді університету. НАУ – єдиний в державі університет, де студенти позбавлені такого законного права.

Рейдерами витрачено сотні тисяч гривень університетських коштів на власну озброєну охорону під час захоплення університету. Витрачаються значні кошти на утримання приватної адвокатської контори Липового, яка  представляє інтереси рейдерів у судах.

Кожен з «проректорів» за неповний рік відпочивав по 2-3 рази за кордоном: в Італії, Арабських Еміратах, Туреччині, Єгипті за величезні премії, які виписує їм Харченко.

Розвалено роботу дистанційного навчання в університеті. Від сьогодні інваліди вже не зможуть мати доступу до вищої освіти, як було до цього року.

У світовому рейтингу університетів QS НАУ опустився майже на 50 позицій.

У національному рейтингу університетів «ТОП-200» НАУ  з 12 місця впав на 19.

Цей об’єктивний аналіз обіцянок поплічників  Квіта свідчить про те, що університет під загрозою існування.

 1-images