Вже більше року я час від часу розкриваю очі людям, що не все є золотом, що ним здається

Вже більше року я час від часу розкриваю очі людям, що не все є золотом, що ним здається. Рік тому в черговий раз багато хто з наших співвітчизників був ошуканий дешевим популізмом партії Самопоміч, віддавши її представникам свої голоси.

Безперечно, як серед прихильників цієї політичної сили, так і серед її членів, багато дуже гідних людей, професіоналів, з якими я дружу на фб та товаришую у реальному житті, з якими із великим задоволенням дискутутємо в політичних клубах та працюємо задля ефективного розвитку Харківщини та України.
Але, як кажуть: риба гниє з голови…
Я не буду коментувати представників депутатського корпусу від Самопомочі, бо про них багато написано, та й моє відношення відоме.
Просто не міг залишити поза увагою черговий «подвиг» керманича Самопомочі. Що ж треба ще йому зробити, щоб люди побачили справжнє обличчя цього «лідера»? Смертей на звалищах замало… замало, що прекрасне місто Лева саме за такого керівництва перетворюється на звалище… замало, що під «європейською обгорткою» ховається дрібний (ой, за сумами, що фігурують, зовсім не дрібний) злодій, що бажає нажитися за державний кошт, який не опікується проблемами жителів своєї громади, а бажає лише споживати за їхній та державний рахунок.
В будь-якій країні за такі дії посадовця передбачається кримінальна відповідальність. В будь-якій цивілізованій та європейській країні ще за «минулі фокуси» чиновник би пішов у відставку. Будь-хто розуміє, що злодій повинен сидіти у тюрмі, а не в кабінеті міського Голови…
Але це не розуміє та не бажає розуміти Самопоміч. Вона в особі її керманичів продовжує жити за суб’єктивно сприйнятим гаслом «Візьми — і зроби!», яке має однозначно кримінальні для них зміт і розуміння.
Пане Андрію, візьміть і зробіть! Співпрацюйте зі слідством в якості екс-голови. Почніть втілювати практику європейської політичної культури власним прикладом.

Василий Россихин