Як міністр Гриневич дозволила членам Наглядової ради НАУ «поцупити» квартири співробітників

«Каждой твари по квартире»

18 січня 2018 року член Наглядової ради НАУ, заступник директора КП ДМА «Жуляни» Олег Петровський (Зліва на фото 1) святкував свій черговий день народження.

Нагадаємо, що Олег Петровський не просто член НР, він ключовий, так би мовити, член, який відіграє у житті колективу неабияку роль. До Наглядової ради університету він зайшов ще при перших рейдерах – Бадрудінові, Майснері, Шульзі, Авдєєві… залишився і при Ісаєнкові.

Це той самий Олег Петровський, що на новорічному корпоративі НАУ взяв слово і почав агітувати за Ісаєнка, а коли за столами почало лунати невдоволення таким способом агітації, навіть прикрикнув на членів колективу і голосно вимагав тотальної тиші. Поводив себе по-хамськи. Як зазвичай.

petrovskiy

Це той самий Петровський, який є фігурантом кримінального провадження проти проректора Шульги. Шульга частину хабара перераховував на Петровського, той знімав готівку і передавав Шульзі. Сумська прокуратура може багато чого про Шульгу розповісти. Головне не полінуватися скористатися пошуком.

НАУ Скандал Петровский Ісаєнко

Пересічний викладач НАУ скаже: «Ну і що? Наглядова рада – громадський дорадчий орган. А його члени ні на що не впливають». На прикладі Олега Петровського спробуємо аргументовано заперечити.

Родина Петровських намертво присмокталася до бюджету університету. Дочка Анастасія Петровська – помічник Ісаєнка. На роботу не ходить. Заробітна плата становить близько 20.000 грн.

Дружина Світлана Петровська – в.о. директора Інституту. Незаконно обіймає посаду, оскільки посада виборна, а на вибори вона йти не хоче, бо не виграє. Її «фахове» управління коштує університету близько 40.000 грн. на місяць.

А 2017 рік для родини Петровських ознаменувався ще й тим, що сімейство оформило 3 (три!) квартири у новобудові по вул. Донця, 2а. дві двокімнатні квартири, які оформленні на дружину Світлану і одну однокімнатну – на дочку Анастасію.Номери квартир: 500 (58,7 кв.м.), 516 (49,9 кв.м.), 517 (46,3 кв.м.)

 

Це квартири зі службового фонду університету. Замість того, щоб віддати їх працівникам, що отримали право на них, Ісаєнко в такий спосіб розраховується квадратними метрами за лояльність. 2 голоси «за»гарантовані! Правда дуже за дорого.

Декларація Петровського О. :

deklaratsiya

Загалом Ісаєнко виводить службові квартири на членів Наглядової ради університету. Про хабар житлом першому заступнику міністру освіти і науки Ковтунцю громадськість знає давно, а от про щедрий подарунок члену наглядової ради О.Петровському стало відомо недавно.

Лише квартирами Петровський нащедрував на 150.000 дол. США. А тепер скажіть чи варто прагнути увійти до Наглядової ради університету?

Скільки членів наглядової ради університету? Інформація на сайті відкрита.

Коментарі
Андрій Гізун
Андрій Гізун якщо правда — то це ганьба!(
але ганьба не через те,що комусь дають кваритири, можливо, та чи ті люди відповідають критеріям, мають заслуги, не в цьому суть, а в тому, що робиться це кулуарно, непрозоро. Всьому колективу вже кілька років обіцяють прозору процедуру розподілу службового житла на конкурсінй основі,для якої мали б розробити відповідні критерії. а тут….
от питання лише в тому чи правда? сподіваюсь такий же вкид, яких дуже багато на цьому сайті
Iwan Dudnik якщо правда — то криінал, але інтуїтивно я сумніваюся — невже таке може бути???
Oksana Punda
Oksana Punda Виталий Родин, а є посилання на декларацію Петровського? Хочу всю почитати
Виталий Родин Перед тим, як почалась в НАУ ця вся біда (в серпні 2015 року) квартири розподілялись співробітникам і це все було задукоментовано, як то кажуть, протоколами і так дальше…
А після «пєрємєн» став розпорядником Шульга. Можете пошукати відповідні документи по призначенню його на «дерибан» квартир. (відео ще було, де в нього одна мадам брала інтерв’ю, там звучала лапша, обіцянки про квартири…) Десь в архіві воно є!!!! Сидів з красною пикою в костюмчику! Потім ще був пост в нього у ФБ — казочка, перед НР чи після… ну десь так!
Так з часом багато кого вже звільни… ось і вільні місця на нові квартири. Ну а Шульга з Петровським ще ті кримінальні друзі… і Ісаєнку вигідно. Ну хіба він прохлопав цей момент, навряд!
Перевіряйте, провіряйте … кидайте свої версії, надавайте «опровірженія». Я ж не проти!P.S. Найшов -))))
І ще тоді на початку 2016 року це все пеердбачалось…
Світлина від Виталія Родина.
Андрій Гізун Як і кому розподіляли квартири ще «стара» адміністрація всі прекрасно знають… Навіть документи ніхто не приймав. Ще навіть не було оголошено про розподіл квартир, а там вже люди ремонти робили. Про критерії, яким відповідали б ці працівники — взагалі мовчу.
Тому про заслуги колишньої адміністрації я б розмову не починав на вашому місці, якщо бажаєте залишити про них добру пам’ять чи створити відповідний імідж
Андрій Гізун

Андрій Гізун Та й взагалі це наче ракова пухлина на тілі університету. Можливо краще цих будинків взагалі не було

Виталий Родин

Виталий Родин Andrii Gizun вибачаюсь, це був кінець 2015 року… грудень

Ну, рак — не рак, а зараз це факт.
Не буду вдаватись про критерії, в кожного своя зависть до цього питання… всі хочуть на шару! І кожен думає що він кращий. А нагадити вміють всі…
Чи було щось противозаконно? Так ні! А розмов… а обливанням займались всі…. за три роки щось доказано в законному порядку? Оскаржено? Відсужено? … а воні було багацько.
Ця тема вже давно «промусолена», тому не варто нею оперувати без нових фактів!

Iwan Dudnik

Iwan Dudnik Десь я зустрічав перелік квартир, які передані НАУ, чи можна порівняти із зазначеними за «сімейством? Мабуть можна..

Oksana Punda Святкують новосілля?
Иван Николаевич
Иван Николаевич Перелік квартир, які передані НАУ, а сьогодні дивно «зникають» можна побачити… у членів Наглядової ради НАУ. Це, напевно, правда!
Світлина від Ивана Николаевича.