«Это уже надо не к репетиторам, а к врачам-психиатрам…!

Абсолютна більшість опитаних в Україні учнів та випускників шкіл (72%) вважають, що здобутих у школі знань достатньо для складання ЗНО. 90% учасників тестування довiряють системi зовнiшнього незалежного оцінювання, не довіряють – лише 6%. Лише половина учасників ЗНО (50%) знає, як визначається пороговий бал «склав/не склав», тоді як 32% не знають, як він визначається, але чули, що вiн є. Натомість, 19% учнів взагалі не знають, що це таке.

Комментарии
Andrew Sabo
Andrew Sabo Да какие еще репетиторы? Чтоб набрать проходные баллы в ЗНО по математике надо угадать или решить 9 из 62 заданий. Для этого достаточно знаний 5-го класса. И удивительно, как 11-классники и до того не дотягивают! Это уже надо не к репетиторам, а к врачам-психиатрам, которые занимаются умственно недоразвитыми.

Natalia Khamaiko
 Natalia Khamaiko нб: розумово відсталими займаються дефектологи, а психіатри — лише важкими розладами психіки. одне з іншим може комбінуватися, а може й ні.
Володимир Стельмах
 Володимир Стельмах Математику сдают не все. Поэтому это не показательно.
Andrew Sabo
 Andrew Sabo Володимир Стельмах Хотите сказать, что с другими предметами радикально лучше?
Andrew Sabo
 Andrew Sabo Natalia Khamaiko Спасибо за уточнение, Вы правы! Но по существу это что-то меняет?
Володимир Стельмах
 Володимир Стельмах Радикально лучше, вчера про это писали.
Natalia Khamaiko
 Natalia Khamaiko Andrew Sabo міняє формулювання висновку :)
Andrew Sabo
 Andrew Sabo Володимир Стельмах Не видел. Напомню, что классики марксизма говорили, что «наука начинается тогда, когда она научается пользоваться математикой»
Andrew Sabo
Andrew Sabo Natalia Khamaiko Ну, хорошо, напишем так: «Это надо не к репетиторам, а к дефектологам…» Ну, это абитуриетнов к дефектологам… А тех, кто такую систему построил, таки надо к психиатрам, нет?
Natalia Khamaiko
 Natalia Khamaiko Володимир Стельмах не вірю, що краще. думаю, з усіма однаково
Natalia Khamaiko
 Natalia Khamaiko Andrew Sabo ні, їх треба до прокурора. ті, хто у психіатра, не несуть відповідальності за свої дії.
Володимир Стельмах С другими не так предметами!https://m.facebook.com/story.php…

Фото Nikita Andreev.
Nikita Andreev с Александром Спиваковским и еще 61.

Відбулося третє, останнє в цьому році, засідання експертної комісії при Український центр оцінювання якості освіти. Цей пост буде не такій емоційний, як про минулі два засідання. Єдине, що скажу, — на цей раз пороговий бал не був понижений з жодної (!) дисципліни, які розглядалися, а з хімії навіть був підвищений на 1 бал (після другого кола обговорення, бо після першого голоси розділилися порівну). Ректорське лобі на цей раз не перемогло здоровий глузд.

Робота в Комісії була цікавою, корисною, плідною. Місцями було важко, але, сподіваюсь, в певних моментах вдалося зробити хоч трошки, щоб відштовхнутися від того дна, де ми перебуваємо в плані якісного рівня майбутніх студентів. Дякую Вадим Карандій, Olga Strelyuk, Андрей Ночкин за роботу, яку ви робите. ЗНО — бути!)

Відео засідання — youtube.com/watch?v=bRmRUj49EYQ

Нижче — результати встановлення порогових балів з усіх дисциплін

Andrew Sabo
Andrew Sabo Natalia Khamaiko А прокуроров пришлют нам марсиане из партии спасителей Украины? :-)

Andrew Sabo
Andrew Sabo Володимир Стельмах Нет прав для просмотра или что-то такое…

Natalia Khamaiko Andrew Sabo або ми самі, або марсіани, зверху точно діла не буде))

Andrew Sabo
Andrew Sabo Natalia Khamaiko Массы трудящихся еще не созрели! Вот когда созреют… если вообще… :-(

Natalia Khamaiko
Natalia Khamaiko Andrew Sabo маси на те й маси, щоб бути темними. он, Британія вчора продемонструвала свої маси. але у нас проблема не в масах, а у ставленні до закону. в Британії його шанують і дотримуються, бо розброд і шатанія пережили ще в 17-18 ст. причому, у 18 ст. вони вже почали розуміти, що це єдина запорука порядку. а у нас все ще попереду. от коли почнем закон поважати, тоді й щось поміняється. але ми не доживем, мабуть.

Andrew Sabo
Andrew Sabo Natalia Khamaiko Что у нас не Британия, то я ж и не спорю! Кстати, я не берусь судить о Британии, не будучи тамошним жителем и спецом по стране. Я даже где-то допускаю, что им сильно лучше виднее на месте, чем нашим блоггерам со знаниями из нашего ТВ и ведущим телепрограмм!

Natalia Khamaiko
Natalia Khamaiko Andrew Sabo статистика показала, що за відокремлення голосували аналоги наших «гречаних пенсіонерів», яких тупо надурила одна з партій, а після виборів сказала «ой, ми не зовсім те мали на увазі»

Andrew Sabo
Andrew Sabo Natalia Khamaiko Всякие аналогии имеют ограниченное применение и могут быть не релевантными, особенно если не знать деталей. И Вы верите статистике из СМИ? Я не очень — результаты опросов зачастую просто инструмент манипуляции. А во что точно не верю, так в объективность СМИ, тем более что по факту укр. журналюги в Британии не присутствуют, т.е. они вообще перепевают чужие песни из чужих СМИ. А те поют тоже в чьих-то интересах, чаще хозяйских.

Natalia Khamaiko
Natalia Khamaiko Andrew Sabo ну, UK Independence Partyhttp://www.britannica.com/…/United-Kingdom-Independence… — це права консервативна партія. а хто завжди підтримує «істинні цінності»? не молоді ж і вільні, кому важлива мобільність і глобалізація. а якраз ті, хто хоче закрити двері, сидіти вдома (бо чого його туди в той світ вилазити, ще застудишся) і користуватися обіцяними мільярдами на охорону здоров’я, які після голосування виявилися трохи фейковимиhttp://www.bbc.com/news/uk-politics-32810887

Ганна Чепелюк
Ганна Чепелюк Причому тут дефектологи? Вони працюють з проблемами мовлення, переважно в дитсадках.

Natalia Khamaiko
Natalia Khamaiko Ганна Чепелюкhttps://uk.wikipedia.org/…/%D0%94%D0%B5%D1%84%D0%B5%D0…

Дефектоло́гія — відноситься до педагогічних наук і вивчає психофізіологічні особливості людей з аномальним розвитком, закономірності їх виховання і навчання. А також їх адаптації і реабілітації в соціумі.
UK.WIKIPEDIA.ORG
Ганна Чепелюк
Ганна Чепелюк Точно, з логопедами сплутала. Просто вони разом працюють досить часто у спецдитсадках.

Andrew Sabo
Andrew Sabo Natalia Khamaiko И что от той партии? О ней Вы тоже знаете из СМИ. Как бы это не из личного опыта и т.п.

Natalia Khamaiko
Natalia Khamaiko Andrew Sabo про неї усі, включно з самими британцями, знають зі ЗМІ. більше доступно лише за прокурорським запитом. а на прикладі Британії просто видно добре, як у розвиненій країні можна засобом впливу на маси через ЗМІ отримати дуже сумнівний політичний результат. те саме відбувається усюди, і у нас Ви це можете побачити на власні очі.
а ключове питання про інше, і воно полягає не стільки в масах, скільки у ставленні до закону. а за його дотриманням стежать не маси, а влада.

Andrew Sabo Natalia Khamaiko Знаете, я б Вам посоветовал снять розовые очки от СМИ и не очень верить в то исключительно благостное, что нам рассказывают про ненаши страны. Я просто однажды на своем опыте убедился в порочности такого восприятия, с тех пор не верю. Вот могу Вам для общего развития рекомендовать ЖЖ, где очень много малоизвестного у нас рассказано о Германии ( и не только, о ЕС тоже), очень просветляет если что — http://lussien.livejournal.com/ Чел при том, как легко заметить, совсем не ватник!

В этом паноптикуме — самые сумасшедшие новости из нашего сюрреального…
LUSSIEN.LIVEJOURNAL.COM
Andrew Sabo Natalia Khamaiko О, там свежий пост как раз о Брексите и как его освещают в Германии! Сам еще не читал.

Natalia Khamaiko
Natalia Khamaiko а хто Вам сказав, що я «вірю» ЗМІ? просто я, як людина з історичною освітою, вмію працювати з письмовими джерелами, і використовувати інформацію, отриману з них.

Andrew Sabo
Andrew Sabo Natalia Khamaiko Ну, пусть Зевс помогает!

Natalia Khamaiko
Natalia Khamaiko Andrew Sabo ось, до речі, більш розлога викладка (не українські ЗМІ, як Ви розумієте) про те, хто і як голосував — відносно віку, статі, роду занять, географії, партійних вподобань та ін. http://graphics.wsj.com/brexit-whos-voting-what/

U.K. citizens are split by age and gender when it comes to polling for the June 23 referendum…
GRAPHICS.WSJ.COM|АВТОР: WSJ.COM NEWS GRAPHICS
Andriy Cheredarchuk
Andriy Cheredarchuk Andrew Sabo ,я бы не особо верил рассказам человека, у которого такая истерическая подача материала

Andrew Sabo
Andrew Sabo Andriy Cheredarchuk Я давно за его ЖЖ слежу, потому на мелкие недочеты (манера подачи) не обращаю внимания, смотрю больше на сам вопрос. Возможно, его эти все СМИ конкретно достали, вот и… Не мудрено…

Andriy Cheredarchuk
Andriy Cheredarchuk Andrew Sabo тогда надо противовес. такую же истерику но с другим знаком :)

Andriy Cheredarchuk
Andriy Cheredarchuk Истерика об Австрии интересна. Но, как очевидны, не соглашусь :)

Andrew Sabo
Andrew Sabo Andriy Cheredarchuk Да «с другим знаком» у нас тут сотни штук повыстреливали, такие все прямо знатоки Британии, кто даже ее ни разу не видел в живую, что аж зашкаливает. Так что до противовеса истерику надо поднять на три порядка.

Andriy Cheredarchuk
Andriy Cheredarchuk Andrew Sabo могу сказать, что об Австрии он знает не лично и не из австрийской прессы

Mikhail Borisov
Mikhail BorisovБраво, Вища освіта — портал! Спасибо за признание! Оказывается, 11 лет учёбы в школе нужно, чтобы сдать тесты по трём предметам!
Но МОН считает, что 11 лет — это малый срок подготовки к тестам, поэтому нужно держать детей в школе 12 лет
https://www.facebook.com/groups/261451893969652/