Звернення колективу НН Аерокосмічного інституту НАУ, яке за рішення вченої ради спрямовано також Міністру Л. Гриневич

До редакції потрапила фотокопія звернення колективу НН Аерокосмічного інституту НАУ, яке за рішенням вченої ради спрямовано також міністру Л. Гриневич.

Скандал НАУ Ісаєнко МОН Гриневич. 1jpg

Окрім того, надійшов ще один цікавий документ, наведений нижче, який розкриває моральні якості автора розправи над нашим колегою.

На думку редакції – досить цікавий документ.

Р.с. Редакція не завжди поділяє думки, надіслані дописувачами матеріалів. Але у цьому випадку…

 

Відкритий лист міністру МОН Л. Гриневич

Скандал НАУ Ісаєнко МОН Гриневич. 2

Шановна Лілія Михайлівна!

4 жовтня у НАУ стався ганебний випадок, який глибоко вразив всіх співробітників та студентів. Одноосібним рішенням в.о. ректора Ісаєнка було звільнено директора НН Аерокосмічного інституту професора Шмарова В.М. без пояснень, «за невиконання обов’язків , передбачених контрактом», глибоко шановану в НАУ людину, яка приймала безпосередню участь в становленні  нашої молодої держави, в формуванні її оборонного потенціалу.

Шмаров В.В. керував створенням НН Аерокосмічного інституту та його структурних підрозділів, який потім і очолив.

Професор Шмаров В.М. з групою ентузіастів створив Державний музей авіації України – гордість нашої держави, наглядову  раду якого він очолює і понині.

Ми звертаємося до Вас, як до Міністра науки і освіти України, так і до людини , яка своїм наказом призначила на посаду в.о ректора авіаційного вищого навчального закладу доктора біологічних наук, далекого від проблем авіації, темою дисертаційних досліджень яких були бродильні матеріали та шкідники великої рогатої худоби. Як виявилося, людину без принципів і підступну, про що свідчить звільнення професора Шмарова без попередження та згоди вченої ради всупереч п.п.6.15.6. Статуту НАУ та статті 43. р.7  Закону «Про вищу освіту».

Для кого пишуться закони? Явно не для Вас…

Наказ про звільнення формувався на основі подання ще одного видатного «фахівця» юриста С. Лапутька, який на очах у студентів бейсбольною битою «виборював» на території НАУ стоянку для власного автомобіля, а у відео- зверненні назвав НАУ «колискою сепаратизму освітньої галузі», людина , на думку тих, хто його знає, з явними ознаками шизофренії, складає свою думку про людину про яку вона не знає, яка віддала все своє життя служінню державі.

Пігмей судить Голіафа. Сумно і Гірко. Але такі реалії нашого сьогоднішнього життя.

Шановна Ліліє Михайлівно!

Вимагаємо особисто втрутитися в ситуацію, яка склалася в НАУ  у зв’язку з незаконними масовими звільненнями фахівців, які все своє життя віддали служінню університету.  Які його відбудовували.

Можна тільки здогадуватися, хто стане черговою жертвою гонінь, які продовжуються в НАУ. Але можна не сумніватися, що це будуть авторитетні, заслужені викладачі, як це сталося з проф. Шмаровим В.М. З таким авторитетними людьми п. Ісаєнко просто боїться йти на вибори ректора.

Просимо Вас не допустити свавілля і незаконних дій тимчасового керівника та дати на можливість провести вибори ректора в спокійній обстановці довіри та толерантності.

Р.с. Ліліє Михайлівно !

Підписуватися не будемо, бо ще знаходимося на території  концтабору,  створеного Вашими висуванцями, швидкими на розправу, і дуже далекими від загальнолюдських норм моралі.